Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A piacokon biztosan valódi...

A piacokon biztosan valódi tejet árulnak, nem pedig tejporból készült vackot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk! A tejpor is tejből van. Amúgy ha megnézted már a tejpor árát (mivel igencsak energiaigényes az elkészítése) nem nagyon érné meg az abból készített tejet eladni. Ha teljes tej van kiírva akkor az olyan ami a tehénből kijön ha nem akkor ott a zsírtartalmat szabályozzák. S nem kell minden baromságot elhinni amit a sok "szakértő" a neten ír. Ez nem csak a tejre vonatkozik.
2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a bolti, dobozos sem tejporból készül, a piacon kimért pláne nem.
2014. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol csak valódi tejet árulnak, senkinek nem éri meg először tejport előállítani, aztán azt visszavizezni, ráadásul van szabályozás arra nézve, hogy mire lehet ráírni azt, hogy "tej".
2014. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Van ahol felhigitjak vízzel és tejporral, találkoztam már ilyennel, jól meg is romlott, mikor aludttejet akartunk belőle csinálni.
2014. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
A tejpor nagyon drága, abból bizotsan nem érné meg előállítani. Viszont én gyanakodom arra, hogy ők könnyebben vizezhetik, persze a zsírt rajta hagyják, hogy lásd, milyen igazi tej. A bolti nincs vizezve, csak zsírtalalnítva, ez egészen biztos, mert azt folyamatosan ellenőrzik. Ezért én nem veszek házi tejet, inkább bízom a boltiban.
2014. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Ezért én nem veszek házi tejet, inkább bízom a boltiban."


Szóval inkább iszod a sz@rt, mert valami hülye elméletet gyártottál magadnak, gratulálok. :-D

Pedig ugyanannyiért jót is ihatnál.

2014. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ember legyen a talpán, aki megmondja, mikor teszel jót magaddal. A boltit vegyíthetik savóval, permeátummal, esetenként vízzel, a házinál az esetleges higiéniai hiányosságokkal kell számolni. Legjobb, ha van egy kecskéd...
2014. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel kell forralni. Nem nagy dolog.
2014. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!