Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Te se szereted a 100%-os...

Te se szereted a 100%-os gyümölcsleveket? Miért nem szeretik az emberek?

Figyelt kérdés

A tényleg 100%osra célzok. Happy Day, Hohes C, ami megromlik ha nem teszed hűtőbe!


Azt látom, hogy ismerőseim, nem szeretik, csak a cukros, mindenféle, iceteákat, colát, ízesített ásványvizet szeretik.

JHa kínálom őket 100%os dobozos gyümölcslével nem szeretik az ízét, nem kérnek!


A mű ízt szeretik?


Te se szereted a valódi 100%os gyümölcstartalmű üdítőket?



2014. júl. 24. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem. Mondjuk szokas kerdese is. Az emberek elszoktak a valodi izektol, igy ha szembe talalkoznak vele, nem izlik nekik. Pl rendkivul keves az az ember, aki a 75% feletti etcsokit szeretne, olyannal meg meg nem is talalkoztam, aki egyaltalan ehetonek tartja a 99%os. En imadom, nekik keseru kakaopor. A narancslenek is sima narancs ize van, ha 100%os, ok meg az edeset szoktak meg. Ennyi
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Azért ezek sem valódi gyümölcslevek szerintem, de én is ilyeneket iszom. Mondjuk a magyar fizetések mellett nem telik mindenkinek ilyenre sajnos, és ezért lehetőségük sincs megszeretni.
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a családnak csak azt veszem, a 100%-ost. szeretem magam eldönteni, hogy milyen hígításban legyen a gyümölcstartalma, itthon szoktuk vízzel keverni. Az alma ízét ki nem álhatom, pedig magát a gyümölcsöt szeretem. A narancsot viszont utálom, de a narancslét szeretem :D


De ha választani lehet, vendégségben is szívesebben iszok vizet, az a biztos.

2014. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem :) más az íze, de nekem nagy kedvenc.
2014. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak sima vizet meg 100%-os gyümölcsleveket iszok, úgyhogy én szeretem. :) A művackokban sok a cukor, meg az ízfokozó, ezért szeretik sokan. :(
2014. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
én azért nem iszok olyat, mert egyrészt drága másrészt meg nem olyan íze van mint a sima gyümölcsnek
2014. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Az az igazság, hogy ezek ilyen porból vagy sűrítményből vannak visszahigítva, főzve, nincs bennük vitamin. A Hohes C meg ilyenekbe tesznek gondolom egy kis aszkorbinsavat, hogy azért legyen benne C vitamin is. Ha frissen kifacsarok egy narancslevet, annak teljesen más az íze, mint ezeknek. Én a sima csapvizet szeretem vagy a buborékmentes ásványvizet, ha bulizunk és élénkebb akarok lenni, akkor pedig kólát iszok a koffeintartalma miatt.
2014. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Idézet:" A sűrítmény esetében visszahígításkor nemcsak a gyártási folyamat során kinyert folyadék, de a "a léből elveszett, saját vagy azonos típusú aroma, - és ha szükséges - velő és rostok" is visszapótolható. Ha tehát egy gyümölcslé alapjául olyan sűrítmény szolgál, amely eredetileg 100%-ban tartalmazta az adott gyümölcsöt, akkor a terméket az után is elláthatják a 100%-os megkülönböztetéssel, hogy a sűrítményt ivóvízzel visszahígították, és esetleg vitaminokat, ásványi anyagokat adtak hozzá - az egyetlen megkötés, hogy a végeredménynek "olyan érzékszervi és analitikai jellegzetességeket kell mutatnia", mintha nem koncentrátumból előállított gyümölcsléről beszélnénk. Ráadásul a szabályozás szerint, a visszapótláshoz használt, "kizárólag ehhez a művelethez feltétlenül szükséges anyagokat, alkotóelemeket" nem kell feltüntetni a dobozon."

forrás: [link]

2014. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, főleg az ananászlevet. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy abban az árkategóriában, amit még megengedhetek magamnak, csak sűrítményből készülnek a 100%-os levek, de legalább tényleg gyümölcsből vannak, és finomak. Színes, cukros lónyálakat egyáltalán nem iszom, a gyümölcslé mellett még vizet, teát és tejet szoktam. A többség azért nem szereti ezeket, mert egészen pici koruktól fogva kólát és egyéb vackokat itattak velük, ez vált nekik természetessé - ugyanúgy, ahogy az ételekből is már csak az ízfokozós jó annak, aki évek óta azt eszi. Sajnos az én gyerekkoromra is ez volt jellemző, de szerencsére kinőttem.
2014. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem!
2014. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!