Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A lányok szeretik ha egy fiú...

A lányok szeretik ha egy fiú tud főzni?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy pasi főz az b*zis ?

2014. máj. 13. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok főzni, de szeretem, ha a férfi is, mert akkor nem kell kiszolgálnom mint egy kisgyereket, és tud nekem segíteni a sütésben-főzésben.

De kérdező, kérlek ne használd ezt a csúnya kifejezést, mert egyrészt nem illik, másrészt pedig akkor szokták használni, ha a mesterségesen létrehozott társadalmi sztereotípiákból valaki kilép. Szóval megalázó is és értelme sincs. Köszönöm.

2014. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Utálják, mert konkurenciát látnak benne.
2014. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok, szerinted miért b*zis ha egy fiú főz? A legjobb szakácsok általában férfiak
2014. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Magamból kiindulva egyáltalán nem... :)

Sőt, mivel én is imádok a konyhában ténykedni, szeretem, ha a pasim szintén jön velem.. Egyáltalán nem ciki, inkább aranyos :)

2014. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, csak azt nem bírom, ha okoskodik valaki (nemtől függetlenül). Remek dolog ám, ha el tudod látni magadat :)
2014. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Kifejezetten imádnám, olyat keresek. Miért lenne b*zis? A rózsaszín póló, az b*zis!
2014. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy b*zis!
2014. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bu..zis a francokat!


Nem sok jobb dolog van annál, minthogy mikor hazaérek 6-kor az irodából, addigra a férjem (1 órával korábban ér haza) egy finom2-3 fogásos vacsival vár néha, mellé bor... áh, tiszta kényeztetés :)

2014. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
A másodiknak valamilyen szinten igaza van. Én nagyon szeretek sütni-főzni, de azért nem mindig lesz tökéletes amit készítek, ha tudnám, hogy a párom jobban el tudná készíteni magának, lehet hogy sértené kicsit az önérzetem. Viszont sok lány nem tud és nem is lehet főzni, náluk biztos előny.
2014. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Én szeretem, hogy a pasim tud és szeret is főzni mivel én utálok, úgyhogy kiegészítjük egymást :D

Nincs is annál aranyosabb, édesebb mint amikor egy pasi szív alakú pizzát készít szerelmének, egyáltalán nem gáz, sőt! Garantálom, minden csaj odáig lesz egy ilyen gesztustól :)

2014. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!