Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen márkájú/fajta kávét...

Milyen márkájú/fajta kávét iszol? Milyen kávéfőződ van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Omniát vagy piros Segafredot. A kettő közül legalább az egyik szokott lenni a boltban :D De van valamelyik márkának Milano Style nevű kávéja, a múltkor azt is kipróbáltam és teljesen jó volt. Mondjuk nekem az Omnia a favorit, azt itták a szüleim is, úgyhogy abban nőttem fel, hogy az "A" kávé.

Sima kotyogós kávéfőzőnk van, de nem szeretem, tervben van a cseréje, csak amíg nincs pénz rá, addig ez van. Szarvasira vagy hasonlóra szeretném cserélni, mert az tuti nem ég oda, nem fut ki, stb. A párom magasnyomású, tartályos kávéfőzőt szeretne - nekem az annyira nem jött be (valamelyik munkahelyemen volt, gyakran használtam).

2014. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Otthon semmit, csak munkához "kell" automatából olcsó cappuccino.


Ha mégis megkívánnám véletlenül, van pár kedvenc hely Budapesten.

2014. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őrlős Saeco gépünk van.

Ha nagykerben vásárolunk akkor Lavazza vagy Mövenpick espresso egész kávébabot szoktunk venni (ez a legerősebb pörkölésű), ha utamba esik egy kávébolt, akkor szoktam válogatni az ottani kínálatból, különlegességekből, de a hétköznap reggelekre megfelel a nagyáruházak kínálata is:)


Általában dupla espressot iszom tejhabbal, hétvégén szoktam mindenfélét csinálni a melange-tól a cappucinóig.

2014. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy konyhabútorba beépített AEG kávéfőzőnk van, félautomata, tehát tud szemes kávét és darálni és használható őrölttel is.

Én szeretem a Tchibo Szicília stylet, barna Lavazzat, illetve most Pellini kávé van itthon. (utóbbi kettőt leginkább Ausztriában/Olaszo-ból). Vagyis a jobban pörkölt fajtákat kedveljük.

2014. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szigorúan csak a DXN /ganoderma tartalmú/ egészséges kávéit
2014. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem iszok kávét mert rontja a sperma izét

csak NRG ha fáradt vagyok

egyébként meg grapefruit ot iszok

ettől jo ize lesz

vagy ha már szertartásként isszátok igyatok forró csokit :-D :-o :-)

2014. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!