Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc teátok, és...

Melyik a kedvenc teátok, és mennyit isztok egy nap?

Figyelt kérdés

Én minden nap a Lipton Indonesian Sencha zöld teáját iszom, de nagyon szeretem a tőzegáfonya,illetve a gyógyteákat is.


Márkát is írhattok :)



2015. febr. 10. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A natúr zöld tea a kedvencem, mindegy milyen fajta, csak ne legyen az a kommersz ízesített (jázmin, citrom, stb). Szálasból szeretem a gyümölcsös zöld teát is, pl. a cseresznyéset, mangósat. Naponta legalább fél litert iszom, de van, hogy többet is. :)
2015. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hársfatea, csipkebogyótea és gyömbértea. Csak akkor iszom teát, ha beteg vagyok, különben kávézni szoktam:)
2015. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HUN_Sector ***** válasza:
92%
Szüleim Törökországból hoztak szálas fekete teát, ott kilós kiszerelésben lehetett venni, de budapesti török boltokban is kapni. Amióta megkóstoltam ezt a török fajtát, azóta a hazai, teának nevezett filtereseket nem bírom elfogyasztani, mert már tudom, hogy milyen az igazi tea. :)
2015. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A citromfüves zöldtea, sima fekete tea és bármilyen gyümölcstea (de leginkább a trópusiak). Csak jó minőségű szálas teát veszek, fontos, hogy ne miliméteresre aprított gyümölcsfoszlányok meg teacafatok legyenek benne, hanem szép nagy, aromás darabok.
2015. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nyugodtan írhattok még :)


Egyébként lehet,hogy buta kérdés, de szálas zöld teát hol lehet kapni? Jobban élénkít, mint a filteres?

2015. febr. 11. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szálas tea az igazi tea! :) Egy barátnőm teaházban dolgozik, ő mondta, hogy a filteres teába igazából csak a törmeléket teszik bele, tehát az a selejt. Sajnos az ára is mutatja a minőségét, ezért én sokszor csak a filtereset engedhetem meg magamnak; említett barátnőm szörnyülködik is, amikor meghallja. :D

Én láttam már szálas teát Tescoban is, csak nem túl nagy választékban. Még két lelőhelyet tudok: az Alleeban és a Westendben is van teabolt, ahol tudsz venni, ill. ha elmész egy teázóba, ott általában adnak el kimérve is. Ahol a barátnőm dolgozik, ott meg is szagolgathatod a különféle teákat, meg segítenek is választani. :)

2015. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
(Ja, elfelejtettem, első válaszoló voltam! :D)
2015. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, mindenképp elnézek egy teaházba :)


Ment a zöld kéz mindenkinek,de jöhetnek még válaszok!

2015. febr. 11. 10:26
 9/10 anonim válasza:
A citromos Lipton teát Anya a reggelihez mindig főzz. Én szoktam mindig meg inni a teát, de persze hagyuk másnak is. :)
2015. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fehér tea gömbérrel csipet fahéjjal kis kanál tejjel, régen sokat ittam, és kamilla tea hetente többszőr
2015. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!