Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudom hogy rengeteg ilyen...

BenceSzabo kérdése:

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, de hol lehet másfájta ízű Monstert venni?

Figyelt kérdés
A Monster honlapján húsz meg húszezer különféle ízű van, amit itt nem lehet kapni Magyarországon. Mégis hol lehetne rendelni? Mert valahol csak van, nemhiszem el hogy ezekből nemhoznak be ide. Aki pattogni akar hogy "minek kérdezitek meg mindig ezt?" az nyugodtan továbbhaladhat, normális válaszokat kérnék:D
2015. márc. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de pl gondolom nemetorszagban / ausztriaban is van masfajta izu. svajcban van pl zold rehab
2015. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még soha nem ittam. De a múltkor kb. rengeteg félét láttam a spárban. De lehet a CBA volt. Ha nagyon nem találsz, akkor nemzetközi italszállítóktól egészen biztosan tudsz rendelni amennyit csak akarsz. Elvégre mi más fontosabb dolog van, mint megkóstolni a monster mind a 75 fajta ízesítését.
2015. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
British Store, Ázsia Center, Müller, Metro.
2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!