Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rengeteg piros szőlő terem a...

Rengeteg piros szőlő terem a kertben. Hogyan tudnám hasznosítani a legegyszerűbben? Hol adhatnám el esetleg?

Figyelt kérdés
Vagy készítsek belőle bort, pálinkát?
2014. szept. 12. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd ki a kapura, van eladó, vagy a templomban, városházán, már ha falu, kisváros.
2014. szept. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megyeszékhely, és az 1 km-es utcában 10 ház van, és ahogy elnéztem, mindenkinek van szőlője. Egyébként nemrég költöztünk ide.

Azt nem tudom, hogy milyen fajta szőlő...

2014. szept. 12. 01:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek van, akkor eladni nem nagyon fogod tudni. Készíthetsz bort, mustot, ha van kedved és türelmed kitanulni a szakmát, és beruházni rá, vagy csak szimplán szőlőlevet, vagy akár meg is ehetitek csak úgy. :D Attól függ, milyen és mennyi hasznot szeretnél belőle.
2014. szept. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha permetezés nélkül szépen termett, akkor valószínűleg direkttermő, semmire se jó.
2014. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
adj fel hirdetést, netes oldalakon. pl jófogás, olx, nem kerűl semmibe és hidd el lesz jelentkező bőven! pl szedd magad akció. csak egy ötlet.
2014. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csak siess ,mert ez az idő rohasztani fog mindent!!
2014. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, permetezés nélkül termett, igen bőven, elképesztő mennyiségben. A direkttermő mit jelent?

A fajtáról pedig fogalmam sincs...

Eddig elosztogattam, vittem az oviba is, ismerősöknek, de valami hihetetlen mennyiség termett, most érik, de van olyan tőke, amin még nem érett meg.

2014. szept. 12. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!