Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van otthon turmixgepem....

Van otthon turmixgepem. Rengeteg helyen olvasom miket lehet vele kesziteni. De igazabol olvastam hogy repa narancs turmix? Azt a gep hogyan turmixolja el? Reszeljem elotte le a repat? Milyen turmixotkat szoktok kesziteni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 10:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Ahogy én szoktam csinálni banánpürét sztem hasonlóan kell elkészíteni a répát is előtte karikázd fel és ha jó a kés a turmixba simán viszi.... legalább is nekem bevállt.... meg tehetsz hozzá vmi folyadékot is...
2015. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 goolky ***** válasza:
61%
A répa/narancs kombót nem gyümölcscenrifugával szokták csinálni? Mert a turmix szerintem nem bír el a répával... Egyébként a banán/tej alap szokott lenni, és nem is rossz.
2015. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hm nemtudom, mert en a banan tej fahejat imadom aztan nalam legtobbszor kerul teritekre, meg az eper malna..

de ha lerzelnem lehet ugy fini lenne a repa is..


es pl ceklaval mar dolgoztatok? mint salata?

2015. márc. 5. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A répát kisebb darabokra kell vágni, de akkor sem lesz teljesen egynemű a turmix. Mondjuk ez nekem nem olyan nagy para. Inkább a narancs az ami gondot okoz, mert a hártyát nem aprítja össze. Viszont tényleg finom a narancs-répa páros, szóval ami a legjobban bevált az a narancshéj reszelvenarancslé facsarva+répa. A répát meg is főzheted/párolhatod, akkor biztosan egynemű lesz.

Mondjuk én kubut is szoktam készíteni, ahhoz meg a hozzávalókat előtte kicsit megfőzöm.

Készíthetsz sós turmixokat is!

Éhes lettem...

2015. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó éles késű (4 késes)blendered van, akkor elviszi a répát és a céklát is nyersen.azért legalább kockára, karikára kell vágni és némi folyadék sem árt mellé.

A répa naranccsal mehet együtt, igaz igaz kissé rostos lesz-bár lehet még pörgetni a géppel-de finom és egészséges.Persze a többi nyers zöldség gyümölcs is.

2015. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először a répát szoktam leturmixolni, a narancsot pedig hártya nélkül teszem bele, amikor a répa már pépes (esetleg egy kis folyadékot adok hozzá).
2015. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen készülékhez nem kell semmit feldarabolni. Kivéve pl. görögdinnye meg ami nagy és nem férne bele.

2015. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!