Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lett ennyire drága a...

Miért lett ennyire drága a coca cola?

Figyelt kérdés

Tavaly egy 2 literes palackot kb. 360-ért vettem, akciósan 320 is volt, most 430 alatt sehol sem látom.

Ez kb. 15%-os áremelkedés, ami nagyon sok egy év alatt.


2015. máj. 15. 19:45
 1/9 anonim válasza:
78%
Biztos rájöttek,hogy az emberek ennyiért is megveszik.
2015. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
33%
Miért? szerinted? mocskos kormány
2015. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az vesz ilyen szutykot aki hülye. Totál egészségtelen.
2015. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Mi nem vesszük meg, előtte se tettük szerintem egy ilyen műanyag rákkeltő sz.ar.ért fölösleges ennyi pénzt kiadni.

És most már nem is 2 literes, hanem 1.75literesek.

2015. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jókedvemből iszom, hanem azért mert ez az egy anyag, ami vizsgaidőszakban felpörget. Se kávé, se tea, se energiaital nem hat, csak ez...
2015. máj. 15. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Amikor én tanultam, akkor még voltak ilyen olcsó kólautánzatok, gondolom, most is vannak. Pörgetőnek jó volt az is, nem az ízért ittam. De ez extrém ritkán fordult elő, nem tudom, miért kellene normál esetben. Manapság inkább citrommal élénkítem magam, nálam az is hat egy picit. Ha álmos vagyok, akkor pedig a kóla is hiába, csak rosszabbul lennék tőle.


Fura, hogy az energiaital nem hat, rám a kóla és az energiaital igen, a kávé és a tea egyáltalán nem.

2015. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom te hová jársz vásárolni, és a Pennyben szoktam venni alkalmanként, 370 Forint körül, de akcióban 320 körül. De a Lidl-s Freway cola nagyon finom, egy kis citrommal, jobb mint a Coca.
2015. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy döntöttünk, hogy leváltjuk a mintegy 20 éve piacon lévő palackjainkat. Tavaly megnöveltük az 1 literes termékeink méretet 1,25 literre, idén pedig a portfólióváltást kiterjesztettük az 1,75 literes és 2,25 literes méretekre. Palackjainkon jól láthatóan, több helyen feltüntettük az új méreteket, valamint országszerte reklámokban is bemutatjuk a változást. Célunk, hogy minél szélesebb fogyasztói kör találja meg a számára leginkább megfelelő terméket. A fogyasztói literára ezért terveink szerint nem változik meg, azok darabára kedvezőbb, mint a kivezetésre kerülő termékeinké volt. Kérjük, tekintsd meg a mindenár.hu oldalon az árösszehasonlító elemzést: [link] Kiderül, hogy a régi és új kiszereléseink literenkénti ára érdemben nem változott.


A válasz innen származik:

[link]

2015. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B-Boy Tr1ck2g válasza:
gyerekek nektek minden rakkelto mar :)
2016. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!