Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szoktatok zöld turmixot inni?

Szoktatok zöld turmixot inni?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik ízkombináció a kedvencetek?


Én nagyon szeretem, bár nem sok félét ittam eddig, ezért is gyűjtök ötleteket.


Nekem a kedvencem az alma-körte-avokádó-spenót kombináció


2015. jún. 3. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Már a turmix szótól is öklendezhetnékem támad :D
2015. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást!
2015. jún. 3. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Többnyire nem, NAGYON éhes leszek tőle. A gyümölcsösöket semmiképp nem iszom, számomra elrontja a gyümölcsök finom ízét, sokkal élvezetesebb módszereim vannak gyümölcsevésre. A gyümölcsturmixok kellemesek (csak gyümölcs és egy picike víz, hogy vigye a turmix. egyes gyümölcsöknél az se kell).


Persze lehet, hogy nem tettem bvele elég gyümölcsöt, de... A spenót nagyon markáns ízű, még a tojás ízét is eltakarja a rántottában, szerintem nem jönne be :(

Sóskával talán érdemesebb próbálkozni, az jobban megy a gyümölcsökhöz :)


Spenótos, gyümölcs nélküli zöldturmixok néha azért előfordulnak nálam. A spenót-paradicsomlé szuper. Néha csak olívaolajjal, olívabogyóval, borssal, fokhagymával és vízzel keverem a spenótot, úgy is egész OK.

Utána viszont azonnal ennem kell, ezt speciel tiltani szokták, de nem fogok éhezni...

2015. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az avokádót én nem tenném gyümölcs mellé.

a spenótot nagyon szeretem, a sóskát is.

plusz: citromfű, menta, gyermekláncfű, útifűlevél, édeskömény, zellerszár, ezeket szoktam variálni gyümölcshöz, van, hogy a zöldnek csak a levét teszem a gyümölcshöz. ha zöldségből csinálom (cékla, répa, karalábé, káposzta), az inkább csak lé, az összeturmixolt masszát leszűröm (szűrőbe vászon és kipréselem).

2015. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező, honnan szeded őket?:) ha megkérdezhetem
2015. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint mit honnét szedek?
2015. jún. 4. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:
recepteket
2015. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a zöldeket saját kertből vagy autóforgalomtól távoli parkból szedem.
2015. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Recepteket, leginkább érzés alapján szoktam kipróbálni, de a netten is próbálok keresni magyar és angol oldalakon is, aztán van ami ízlik és van ami kevésbé.


Banán-körte-avokádó-spenót kombót ittam valahol. Az nagyon finom volt bár nekem kicsit édes, abból kezdtem kísérletezni. Akkor még nem volt otthon turmix gépem, de pont át mentem valamiért anyuhoz neki van és volt otthon nála alma, banán, spenót. Innét indult a mániám.

2015. jún. 5. 08:16
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívesen iszok meg ilyen macskafos kinézetű, állagú dolgokat.
2015. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!