Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tescóba vettünk abshinte-ot.70...

Tescóba vettünk abshinte-ot.70%-os, zöld. Mivel érdemes inni tisztán vagy keverve? Ha keverve, akkor mivel keverve?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:49
 1/4 anonim válasza:
Nyugodtan ihatjátok tisztán. Én a 85% osat verettem úgy igaz majdnem detox lett xD De tisztességesen szervírozni kiskanállal és egy kockacukorral kell a kanálra teszed a cukrot lágyan a phárba mártod a kockacukor felszívja az italt megyújtod és vársz míg olvad aztán bele a phárba és ihatod is... remélem kielégítő választ kaptál
2011. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tisztán, egy szem kockacukorral, meggyújtva :D
2011. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

Hígítsd fel amennyire jól esik, de ez mehet akár töményen is, és ráfér a cukor is, mert elég száraz. Finom sehogyse lesz, ne is erőlködj. Egyesek Sprite-tal keverik, szerintem jó ötlet. Mellesleg nem is hasonlít az abszintra.


[link] – gondolom ez lesz az.

2011. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

0,5 dl Abshinte

1,0 dl Pezsgő / ajánlom félszárazzal/

1,0 dl Red Bull vagy esetleg Bomba

2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!