Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan szokjak le a kolarol?

Hogyan szokjak le a kolarol?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ne igyal tobbet.
2015. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő kérdése az egész.
2015. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első körben hasznos lehet, ha sosem veszel.
2015. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hagyd abba
2015. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De ha akarod megadok egy szamla szamot es mindig amikor innal egy kolat kuld el nekem a penzt
2015. dec. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én is kólafüggő voltam, napi egy üveg simán elfogyott, ez már csak heti egy, én fokozatosan áttértem a gyümölcslevekre és a teára, már nem hiányzik

próbálj olyan gyümölcsleveket, amikben csak feles a cukor, szóval csak 23 kalóriás, én a Szobi gyümölcsleveket ittam, de már azt sem kell, teán, ásványvízen vagyok.

2015. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én ásványvízre váltottam. Szép lassan csökkentettem a kóla adagot és mellette vizet fogyasztottam. Sokkal jobb, a kólából bármennyit ihattam, de ugyanúgy szomjas maradtam. Most 1,5-2 liter vízzel boldogan megvagyok.

Heti 1-2 alkalommal megiszok egy pohár kólát ha megkívánom, de azon kívül egyáltalán nem hiányzik.

2015. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehéz a leszokás, mert a kóla árának egyharmada a reklámköltségekből épül be. Amerikai szisztéma az állandó reklámozás, nehéz kikerülni, mert lassan már a vízcsapból is kóla (reklám...) folyik. (Hasonlóképpen a hitel felvételekre csábítókhoz...)

A kóla egy meglehetősen drága ital, egy időben szertettem, de függő nem voltam soha. Németországban dolgoztam szerelőként, volt olyan (magyar) kollégám, aki napi 2-3 (2 literes) palack kólát ivott, egy vagyont költött rá, és nyáron mindig szomjas volt, ráadásul egyre jobban felfújódott.

Én munka közben szükség szerint citromos vizet ittam (citromból vagy natúr citromlevet hígítva vízzel), tökéletesen bevált, s a legnagyobb melegben is jól éreztem magam.

2015. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Juliusz48 ***** válasza:
69%
Elkezdeni javaslom, hogy kezd el hígítani ásványvízzel. Mivel a kolát úgy állították össze, hogy ha iszod egyre szomjasabb leszel. a cukros ízt hígítva egyszer csak elkezdi oltani a szomjad. emberenként változó, de kb. fele-fele aránynál. Utána elkezdheted kiváltani mondjuk a Piroska naranccsal , de az ajánlott hígítás felével, akkor már megszabadultál a cóla foszforsav tartalmától. Végül az ásványvíz is iható lesz. Bár ha a hűtést is el szeretnéd hagyni a gyümölcsteákat ajánlom.
2015. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért, mi baj a kólával? Meg lehet azt inni.
2015. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!