Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kávéfüggők jelentkezzetek!...

Kávéfüggők jelentkezzetek! Milyen kávét isztok rendszeresen és mióta? Melyik a kedvencetek, miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Omniát (mostanában a Silket) kotyogósban lefőzve, sok tejjel. Az olasz kávékat szeretem még, néha veszek, főleg ünnepi alkalmakra.:-)
2015. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
csak tchibo :) napi kettő és olyan 10 éve :D
2015. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok különösebben ínyenc a téren, úgyhogy lidlis Yellow Eclipse, egy nem keserű instant kávé. Tojástejjel (kesuval vagy mandulás-diós kókusztejjel készítve), szegfűszeggel és vaníliával fogyasztom. Régebben vajjal is előfordult, felhabosítva, nem rossz az sem, de vigyáznom kell a zsírbevitelemre, ami ketogén diétában furán hangozhat, de ez van.

Nincs "kedvencem", elég, ha 100%-os kávé, nincs rossz mellékíze s fő, hogy ne legyen keserű s meg tudjam inni mindennemű édesítés nélkül (bár a kókusztej már édesítés :D de az viszonylag ritkán akad benne). Viszont nem instanttal nem tudok mit kezdeni, s nem is akarok. Étteremben megiszom szívesen a jóféle rendeset, az illata is vonzó számomra, de ennyi.


Teában ínyencebb vagyok, bár a jobb kimérős szálasak már megütik a mércét :)

2015. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én azóta vagyok jó értelemben véve kávéfüggő, mióta egy gyógynövény tartalmú kávét iszom, ami rendbehozta a magas vérnyomásom és éhgyomorra iszom reggel, mert lúgosít.
2015. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itthon általában szemes Lavazza vagy Mövenpick van, az espresso változat. Általában espressót vagy cappuccinót iszom, 2-4x egy nap...


A melóban valami Tschibós borzadály van, azt hiszem espressóként visszaköpném, de hosszúkávénak tejjel elmegy.

2015. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi eszpresszó kávét iszunk. Kávéautomatával készítjük el. Általában Pellini kávémárkákat vásároljuk.
2015. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!