Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egy korty energiaital delutan...

Egy korty energiaital delutan negykor, fogok tudni aludni?

Figyelt kérdés
Mindennap megiszok egy deci kavet 3deci tejjel, ennel tobb koffeint nem szoktam bevinni max az a minimalis ami a kolaban van,viszont most ittam egy masfel korty bombat. fogok tudni 10korul aludni?

2016. szept. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál meg 8-kor egy sört meg egy Unicumot, az semlegesíti.
2016. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy egész korty, hűha! Te most komolyan aggódsz? Egy korty miatt? Ugye, hogy csak menőzni akartál, hogy te Bombát ittál..? 😃
2016. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 evesen hova menoznek azzal h itthon megiszok egy kortyit mert olyab faradt vagyok hogy nem tudok tanulni, es raparazok..erre is 😂 nem, nehezen alszom este szinten ideg miatt, es mindenen ami az alvast befolyasolja felidegesitem magam: azon is, ha keson nehezen eszem stb😅(mellesleg van pszichologusom mielott kerdezne valaki, tisztaban vagyok vele higy tul sokat stresszelek)
2016. szept. 13. 18:12
 4/6 anonim válasza:
100%
szerintem elfogsz tudni abban a másfél kortyban van néhány milligramm koffein, meg abban a kortyban nagyon kevés a vitamin is szóval szerintem biztos... De azért holnap írd meg mindenképp, hogy eltudtál-e. xd köszi!
2016. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bomba az egyik leggyengébb energiaital. Csak 15 mg koffeint tartalmaz 100 ml lötty. Kb mint a kóla.

Inkább az idegbajból kellene kijönnöd, az sokkal veszélyesebb, mint délután egy korty bomba.

2016. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
így van a Bombában tényleg gyalázatosan kevés a koffein...
2016. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!