Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért változott meg a Coca...

Miért változott meg a Coca Cola kinézete?

Figyelt kérdés

A tescoban vettem múltkor ilyen átlagos 330 ml-es coca colát, (az a "nyűjtott" verziójú) és amikor felbontottam, észrevettem, hogy a nyitófül és a szája nem úgy néz ki, mint a régié, hanem úgy néz ki mint az energiaitaloké. pl.:hell, bomba Miért néz ki máshogy? [link]

[link]



2016. okt. 17. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert a nyálas Coca-Cola reklámokkal agymosott Coca-Cola ivóknak úgy is mindegy.
2016. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És valami értelmesebb válasz?
2016. okt. 17. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Új reklámarc. Ennyi.


Az 1-es meg ismeretesen baromságokat ír.

2016. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem tudom miért divat sok embernél hogy odamegy minden kérdéshez beböfögni. nézzetek meg minden kóla, energiaital vagy üdítő kérdést, valaki tuti beóbégat. ha nem tetszik nem iszod, mi a fszt kell bepofázni?

én meg nem cigizek, mégse megyek oda a cigi kérdésekhez hőbölögni, ehhez amit ti műveltek ilyenkor már kell egy elég komoly abberráltság vagy unalom... menj inkább dolgozni meg életet élni.

2016. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Négyes, te inkább a magyar nyelvtan és helyesírás kérdéseket olvasgassad!
2016. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Elsírnád Te magad a helyesírásomért apukám, ha tudnád, hogyan ír a legtöbb ember...
2016. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig 5 válasz van, abból 1 hasznos. Valaki tudna hasznos választ adni? Előre is köszönöm!
2016. okt. 30. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Akkor írok normális választ Neked, ráadásul helyesírás odafigyeléssel. Egyébként a Gyakori kérdéseken vagy, ráadásul fáj kimondani, de magyarok között, ahol az átlagembernek mentalitása ahogy látod ez. Böszmeséget mondani, nem a kérdésre válaszolni, fikázni, beszólni másoknak. Üdv. Itthon.


A kinézetet alapvetően azért változtatják meg, mert egy termékre pl. esik a kereslet és a dizájn módosításával újnak, ismeretlennek mutatható be a termék, amitől az felkapottabb lehet. Akármennyire furcsa, de működik. Másik ok szimplán lehet a gyártó kitalációja, mert megunja az adott termék kinézetét és úgy gondolja az frissítést kíván.

Ebben az esetben erről szó sincs, mivel minimális módosulás történt, az sem a termék arculatában. Itt körülbelül arról lehet szó, hogy most más gyártótól vették meg a tetőt, mert olcsóbb volt vagy csak ez volt kapható vagy hasonló okok és emiatt ez került rá.

2016. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!