Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg a Borsodi sör íze?

Figyelt kérdés
Régen ez volt a kedvencem, most viszont undorodok tőle, mintha valami löttyöt innék. Megváltozott az ízlésem, vagy valóban a sör változott (összetevők, gyártás, alkoholszázalék)?
2016. jún. 15. 22:47
 1/4 anonim válasza:
52%
Nem tudom nem az íze végett iszok
2016. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor télen legutóbb ittam én is elég pocséknak találtam, pedig korábban nem volt vele ilyen bajom.
2016. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a múltkor találtam egy '95-ös Borsodi palackot, akkor még 5,3 %-os volt.
2016. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 éve ittam utoljára. Fél korsó után fájt tőle a fejem. Mondom ilyen nincs 3 nap múlva újra próbáltam... Soha többet! És már Staroprament sem. Az is Borsodi már.


Magyar kommerszből nekem már csak Sopronig Mászok jön be. Remélem azt nem fogják átszabni.

2016. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!