Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Citromfű teát iszik vki? Van...

Citromfű teát iszik vki? Van hatása? Ér valamit? Tapasztalatokat kérnék szépen.

Figyelt kérdés

Orvosi citromfű-levél teát vettem.


Ha iszik ilyet valaki, beszámolna róla, hogy mi okból issza, és segít-e neki?

Köszönöm.


2016. dec. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtat, csökkenti a gyomor égést. Nekem alvás előtt szokott jönnia az égés és ez segít.
2016. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sokat iszom. Nem kúraszerűen, nem a gyógyhatása miatt, hanem csak úgy, mert rengeteg nő a kertben, és jó az íze. Persze lehet ízesíteni is, aki úgy szereti.


Biztos van gyógyhatása is, de nem tudnám megállapítani, hogy pontosan mi. Rengeteg ilyen itthon megtermő gyógyteát iszom, nem csak citromfüvet, mást is. Valószínűleg nem véletlen, hogy nincsenek egészségügyi problémáim, és az ilyen szezonális járványoktól is csak nagyon ritkán szoktam beteg lenni.

2016. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:
Nyugtató hatása van, esténként szoktam inni, ha nem tudok elaludni.
2016. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ettől jobban alszol?
2016. dec. 19. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ittam sokaig alvasi gondokra, de semmit sem ert.
2016. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!