Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A zöld teát szabad innom, ha...

A zöld teát szabad innom, ha vérszegénységem van? Vashiányos.

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyi az ideális egy nap?
2017. jan. 16. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Már miért ne lehetne inni zöld teát? Mire alapozod hogy nem lehet? Akár azt is kérdezhetted volna, hogy szabad e káposztát ennem ha vérszegény vagyok.

Az ideális mindenből a normális ész keretein belül.

Írd be a keresőbe hogy vashiányos vérszegénység és olvasgass. Majd találsz olyan ételeket amikben több a vas és ezekből érdemes többet fogyasztani. De nyilván a problémát nem oldja meg. Gondolom kaptál rá gyógyszert.

2017. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a zöld teával,hogy gátolhatja a vas felszívódását,ezért nem nagyon ajánlott
2017. jan. 16. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyógyszert mivel ez nem gyógyítható,s igy csak az segít ha vért kapok.
2017. jan. 16. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a brokkoli is gátolja a vas felszívódást. Szerintem egy-két hétig hanyagold. Pontosabbat csak orvos tudna mondani
2017. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a benne lévő tannin miatt.
2017. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok, jajj, bocsi, szoval nem szabad innod a benne lévő tannin miatt, max napi 1 csésze.
2017. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre voltam kíváncsi :)
2017. jan. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!