Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sok szálas teát iszol? Milyen...

Sok szálas teát iszol? Milyen pozitív hatásokat veszel észre magadon miattuk?

Figyelt kérdés

Leginkabb zold es fekete teara gondolok:) en nagyon szeretem oket, foleg a zoldet, ha iszok akkor 2-3 csesze legurul, de kb 2-3 naponta fordul elo.


En azt szeretem a teaban, hogy nagyon jol tudok koncentralni a segitsegevel, az olvasas nagyon jol megy ilyenkor, porognek a gondolataim, a betuk gyorsan jonnek es sokkal jobban felfogom mintha tea nelkul olvasnek



2016. júl. 17. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Én is szeretem a zöld teát, de engem túlságosan felpörget. Reggel kötelező a kávé, ha ezután még teázgatok is, nem tudok este aludni. Pedig szeretem az ízét, és a hatását is, hasonlókat tapasztalok, mint te és jól tudok tanulni.

Fekete teának az ízét még jobban kedvelem (főleg az Earl Greyt), annak nem ilyen hatása, inkább mint a kávéé.

2016. júl. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sokat ittam egy időben.

Feketét, és mate teát.

Mivel akármennyit ittam belőlük, az egyetlen ami változott, hogy többet pisiltem, leszoktam róluk.


Évente vagy 2-szer ha megkívánom, iszom egy jó fekete teát, de ennyi.

Gyakorlatilag semmilyen élettani változást nem okozott se az ivása, se a nem ivása.

2016. júl. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

a szálas teával nem tudom mire gondolsz :D

viszont én gyakorlatilag csak teát iszom,napi 2-3litert simán.fekete,zöld,ami épp itthon van,imádom mindet.

mondjuk cukorral és citrommal,úgy elvileg annyira nem egészséges,de szerintem bármelyik üdítőnél jobb így is :D

2016. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szalas tea = az ami nem keszen van filterbe rakva, hanem neked kell leszurnod
2016. júl. 17. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi csak azt iszunk a férjemmel, télen általában napi 1 liter simán lemegy, de nyáron is szívesen, hűtve.


Különösebb hatásait nem figyeltem meg, egyszerűen ízlik.

2016. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
#4 ja értem.szoktam olyat is,bár nem annyira gyakran
2016. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran iszom, igen. Semmilyen hatását nem vettem észre, egyszerűen csak kellemes. Nem pörget fel, de engem a kávé sem.
2016. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Zöld teát iszom. Semennyire sem pörget fel, viszont szeretem az ízét és pár éve szinte sosem vagyok beteg, mióta zöld teát iszom.
2016. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En azota inkabb kaves lettem, de kivancsi vagyok a meglatasaitokra :)
2017. júl. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!