Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha megittam délután 2 doboz...

Ha megittam délután 2 doboz energiaitalt fogok tudni aludni illetve ez mennyire káros?

Figyelt kérdés
Ritkán iszok max havonta 1x de ma 2-ő t is ittam barátokkal találkoztam és voltunk 2 boltba is és rábeszéltek hogy vegyek nem lesz semmi baj de most meg úgy megijedtem. Tudom felelőtlen vagyok meg utólag hiába nyavalygok nem kell mondani.

2017. jan. 28. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz bajod, csak ne tedd rendszeressé. Amúgy nem biztos, hogy fogsz tudni aludni, de egyszer kibírod.
2017. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Semmit sem tudunk pontosan. De bajod nem lesz. Én egyszer lefekvés előtt ittam meg egy dobozzal(mert összetörtem a már nem kapható limitált változatot:D) De simán tudtam aludni. Csak reggel kipattantam az ágyból.
2017. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Nem fogom rendszeressé tenni az tuti. Szédülök meg tök nyugtalan vagyok.
2017. jan. 28. 20:48
 4/9 anonim válasza:
100%
Igyal sok folyadekot (viz)
2017. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ooo de nagy szám.Kutya bajod.Több koffein van egy csésze kvban mint az energiaitalokban.
2017. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

#5, én napi 3 kávét is meg tudok inni gond nélkül, energia italtól meg rosszul vagyok (lever a víz, szédülök, úgy dobog a szívem, mintha 10 km-t futottam volna), úgyhogy a logikád e szempontból rossz.

Kérdező, ha most nem alszol, és rosszul vagy, valószínűleg már nem fogsz sokat aludni. Ritkán rosszabb inni ezeket, mint rendszeresen.

2017. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz a logikája, te vagy érzékeny vagy allergiás valamelyik összetevőjére. Ettől még egy dobozba egy kávényi koffein van még mindig és nem több.
2017. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé káros.
2019. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

# 6

Nem mind1 milyen kvt iszol.Sokan a nescafé 3in1re is azt mondják hogy kávé...ha pedig rendes kvt iszol és az energiaitaltól kiver a víz akkor érzékeny vagy valami extra adalékanyagra (pl taurin ami ma már az összesben) vagy valami másra.

A te elméleted is se helytálló mert az átlagnak semmi baja nincs az energiaitaltól.

Egyébként a legjobb lenne ha nem innánk se kvt se energiaitalt se colát se üdítőt stb nyilván de nagyon nehéz megállni :D

2019. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!