Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Üditő függő lennék?

Üditő függő lennék?

Figyelt kérdés
Az van,hogy a viztől egyszerűen nem múlik el a szomjúság érzetem :/ Muszáj igyak utána üditőt,de igazából ettől se múlik el...Van hogy napi 3-4 liter vizet iszok és mellé 1-2 liter üditőt.Mit csináljak?:/

2017. febr. 1. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd ki magad nem vagy e cukorbeteg.
2017. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ahogy az előző írta, vizsgáltasd ki magad. Ha cukorbeteg vagy, akkor semmiképp ne igyál cukros üdítőt.

Egyébként, ha üdítőivás után sem múlik el a szomjúságod, akkor miért lennél üdítőfüggő?

A citromos vizet próbáltad már? Lehet, hogy jobban oltja a szomjad és felfrissít.

2017. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy nem oltja a szomjam,de valahogy úgy érzem,hogy kiszáradok,megfulok,nem kapok levegőt,ha nem iszom üditőt.Egyszerűen nem birom ki.Mikor iszok és a számhoz ér,úgyérzem a Mennyországban vagyok.
2017. febr. 1. 14:58
 4/6 anonim válasza:
100%
Mindig is sok üdítőt ittál? Úgy értem víz helyett (is). Lehet, hogy hozzá vagy szokva. Inkább fordulj orvoshoz. Nem hiszem, hogy akkora lenne a probléma, de azért menj el. :/
2017. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Javaslom keresd fel Molnár Krisztiánt, ő is hasonló függőségben szenved.
2017. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez főképpen az ízfokozók miatt van amik olyannyira felpörgetik az érzékeket hogy nehéz leállni. Nem egészséges és jó üzlet a marketingeseknek hiszen minél többet iszol annál többet akarsz a hamisított de bivalyerős íze miatt.
2017. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!