Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy valaki túl sok kólát iszik, de mégsem lesz tőle semmi baja?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Valaki 80 évet végig pipazik/dohányzik es 95 évesen hal meg influenzaban..

Szerintem bőven előfordulhat, azert a cola meg mindig nem idegmereg vagy cigifüst..

2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Elő. Először is: a test kb. 20 évig kompenzál minden káros hatást, utána jönnek a bajok csőstül.


Kivéve, ha ő a mázlista kivétel, amit nem tudhat előre, s akkor nem.

2017. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
Amennyiben megfelelő mennyiségű CH3-CH2-OH oldatot teszel bele akkor ha nem is lesz kevésbé káros, de legalább az élmény intenzívebb lesz.
2017. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

A káros dolgok használata miatti egészségügyi problémák mindig inkább csak esély-százalékokban mérhetőek. Mindenkinek más a szervezete, mindenki máshogy reagál erre vagy arra. Nem lehet azt mondani, hogy TE megbetegszel, ha sok kólát iszol, ahogy azt sem h nem lesz semmi bajod tőle.

A sok kólával nő az ESÉLYE az egészségügyi problémáknak.

2017. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Fiatalon napi 10-12 0,33-as Cola Cola-t ittam meg, csak a dobozos 0,33-ast, a fél literest, literest meg 2 literest soha nem ittam, az nem esett jól. Mellé napi 1 doboz arany Marlboro, napi 8-10 kávé, meg 12 éven át szinte minden nap gyorskaja, vagy néha elmentem étterembe. Mai napig nincs semmi bajom, de már több mint 10 éve nem kólázok, nem dohányzom, nem nyomom magamba a gyorskajákat, egyedül a napi 5-6 kávé maradt.
2017. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus mi kidobott pénz a napi 10-12db 0.33-as kóla. Én már azon elborzadok, ha nincs nagy flakonos, csak fél literes. Nem azért, mert sokat iszom, hanem mert oltári nagy lehúzás fél liter 250, a 2.25 meg 410. Nincs 2x ár, de több, mint 4x mennyiség.
2017. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
Nem tudom miért nem rakod ki ezt egy olyan fórumra ahol talán választ is kapsz te 9.
2017. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 johny85 ***** válasza:
45%

Tele van cukorral,ami káros+édesitőszerrel és szinezékkel ami rákot okoz.

Szétrodhadnak tőle a fogaid.

A cola csak motorlemosónak meg wc tisztitásra jó nem emberbe!

2017. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 K...László ***** válasza:
Ha valaki túl sok körömpörköltet eszik, annak is baja lesz. Miért pont a kóla lenne kivétel? Én kb évente 3-4 alkalommal iszom egy nagy pohár kólát, ha megkívánom. A fogaim mégis elkezdtek pusztulni 26 éves koromban. A rostos gyümilé sokkal jobb, meg több féle van. Az a beleknek is egészséges.
2017. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!