Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem lett ihatatlan...

Csak szerintem lett ihatatlan a nesquik kakaóitalpor?

Figyelt kérdés

Kiskoromban a húgommal és az apukámmal literszámra ittuk a kakaót,amit Nesquikkel csináltunk. Annyira szerettük,hogy majdnem mindig azt ittuk:D aztán egyre ritkábban ittam és utána már gyakran úgy fogyott el egy zacskó,hogy nem ittam belőle. Aztán egyszer megkívántam és ittam. Valami szörnyű íze lett, csak a tejet lehetett érezni és fel sem oldódott rendesen a por. Először azt hittem,hogy velem van a baj,aztán újra meg újra megesett és most reggeli közben (miközben szerintem az utolsó "kakaóm"at fogyasztottam), gondoltam megkérdezem,hogy vajon mikor és minek a hatására romlott meg ennek a jó kis dolognak a minősége? Egy kalap alá tudnám venni a CBAs kakaóporral.

Köszi, ha elolvastad a dilemmám:D



2017. máj. 22. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Rohadt unalmasak már az ilyen kérdések.

Felnőttél.

2017. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem felnőtt hanem egy fos lett a kakaópor. Kb a fél zacskót belekell tenni egy pohár tejbe hogy finom legyen. És igen is bosszantó. Én már csak a holland kakaóport veszek az finom és tömény nyilván kell bele egy kilo cukor de annyi baj legyen.
2017. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Hogyne persze.
2017. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az!

Nagyon leromlott a minősége!


Kanálka kakaópor + ízlés szerint cukor a bögrébe, és ugye a tej! Ahogy írták előttem! Ennyi!

2017. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ugyanolyan, mint volt. Régen szerettem, mert nem nagyon volt más, újdonság volt. Illetve a Bedecóhoz képest valóban jó volt :) Nekem könnyen feloldódik. Viszont iszonyatosan édes. Egy ideig nem ittam. Aztán mikor újra ittam hosszú idő után, rájöttem, hogy mennyire cukros, édes, azóta nem szeretem. Inkább főzök rendes kakaót, igazi kakaóporból. De instantban is van finom. De nem az ilyen ismert márkák. Nekem a Milka is iszonyatosan édes.
2017. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden édes lett, és nemcsak a Nesquik, hanem a csokik is egyre szörnyűbbek.
2017. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár éve vettünk tescos kakaóport. Előtte mindig csak nesquiket vettünk. Úgyhogy kipróbáltunk egy olcsóbbat és minő meglepő, észrevehetetlen volt a különbség. ( Hülyeséget nem akarok írni de azt hiszem még a gyártási helye is ugyanaz volt (szerencsi) )

Nem tudom hogy még ugyanolyan e vagy a régi íze megmaradt e, mert már nem iszunk kakaót. De próba szerencse

2017. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D akkor csak nem az én ízlelőbimbóim adták fel a szolgálatot :D
2017. máj. 26. 07:58
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

Fájdalmasan milyen primitív prolik vagytok.

"Bezzeg az én időmben még a szarnak is csoki íze volt, ma meg már a cukor is savanyú!"

Meg a nagy büdös lószart...

Fogjátok fel, hogy nem az ízek változtak meg, hanem Ti.

Egy gyerek sokkal jobban tolerálja, sőt szereti az édes ízeket, mint egy felnőtt, a tipikus nosztalgikus idiotizmusról, nem is beszélve.

Az idő mindent megszépít, a kellemetlen dolgokat kedves emlékké varázsolja, a kellemes dolgokat meg mennyei mannává.

Inkább olvasgassatok kicsit a témában, a dolgok fikázása helyett.

2017. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Fájdalmas hogy valakinek fáj hogy valakiknek fáj valami.
2017. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!