Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért szénsavas az üdítő,...

Miért szénsavas az üdítő, aminek nem kéne annak lennie?

Figyelt kérdés
Az előbb vettem egy üveg Olympost (Mediterrán ízek - grapefruit) és felbontottam és szénsavas. Nem az alapból. Ittam már sokszor, de sose volt szénsavas. Most pedig az, és nem értem miért. kicsit mintha boros íze is lenne. Nem romlott meg, és teljesen le volt zárva előtte, erre mindig figyelek üdítő vásárláskor, nem tudom miért lehet mégis szénsavas... Szerintetek?

2017. nov. 7. 22:45
 1/6 anonim válasza:
75%
Hát szerintem az már nem a legjobb állapotában volt...
2017. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben eredetileg nincs co2 benne akkor megerjedt vagy levegős lett a kupakolás . Öntsd le a wcn , az rossz .
2017. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Az romlott, öntsd ki, ne idd meg!

Én 100%-os narancslével jártam így, olyan volt mint a szóda ecettel..fúj

2017. nov. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mégis megromlott. A férjem tegnap egy üveg normál bort bontott fel, kiöntötte a pohárba, és pezsgett... Visszavitte a boltba, és kicseréltette (aznap vásárolta).
2017. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peett válasza:
33%
mert szerencsed volt, alkoholt kaptal udito araert
2017. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megerjedt, ki kell önteni. Nem lesz bajod tőle ha megiszod, mert alkohol, ecet lesz csak benne. Csak épp szar íze van.
2017. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!