Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lesz vmi bajom éhgyomorra...

Lesz vmi bajom éhgyomorra kávétól, zöld teától?

Figyelt kérdés

Egy ideje sajna kikészít a suli, ritkán van időm enni(napi1x néha akkor sem) és sokat éjszakázok a tanulás miatt mert délután annyi a dolgom(edzés, kutyák, házimunka), hogy csak éjjel van időm tanulni.

Kb így néz ki egy napom:reggel fél liter zöldtea, egésznap se kaja se pia, max egy liter víz, de az se nagyon. Délután csak vizet iszom, tevékenykedek, este edzés, utána megint fél liter zöldtea. Nekiállok tanulni este 10 után vmikor, közben lefőzök egy 3személyes kv-t és az éjjel megiszogatom3-4 adagban. Éjjel max 2és fél órát(ez a leghosszabb, ált 1-1,5et szoktam) alszom, aztán indul előröl minden.

Bajom lehet a sok koffeintől?


2017. nov. 28. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem eszel? Nem is a kávé meg a tea a baj itt, hanem hogy nem eszel.
2017. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hát igen.. és a sok nemalvástól is
2017. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz. Kikészül az idegrendszered és a gyomrod is. Legalább aludj 6-8 órát, és legalább egyél 3x egy nap.
2017. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt már le sem mertem írni, hogy sokszor, ha semmit nem alszom éjjel, akkor már délután is kólát iszom..

Reggel sosincs étvágyam, ránézni sem bírok a kajára. Suliban nem eszek, eszemben sincs, hogy kéne, mert a leckékkel vagyok elfoglalva. Délután szoktam itthon enni, de van, hogy hazafele veszek vmit és hazáig meg is eszem. Aztán egész délután futkozok mindenfele aztán este meg már tanulok meg még enni is fáradt vagyok, meg ha délután ettem, akkor este már nem vagyok.

2017. nov. 28. 09:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokj rá hogy reggel 2-3 szem kekszet megeszel. Ez lehet sós vagy édes amelyik neked jobban ízlik mindegy. Ez már felszívja a kávét-teát nem a gyomrod károsodik.
2017. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy reggel nem bírok enni, volt, hogy megpróbáltam, de vissza is jött egyből. Talán a suliba, bár ott aztán végképp még időm sincs.

Ahj, nem tudom hogyan változtathatnék.

Túl sok a program:D

2017. nov. 28. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor a programjaidat építsd le annyira, hogy a rendszeres pihenés és kajálás beleférjen a napodba. Ha nem változtatsz, harminc-negyven éves korodra idegroncs leszel. De úgy látom, hogy nem is nagyon akarsz változtatni, inkább dicsekvés íze van a kérdésednek, csak nem értem, mi abban a dicsekvésre méltó, hogy kikészíted magad. :D
2017. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát azt én se tudom miért dicsekednék😕

A kérdés az volt, hogy lehet-e belőle baj. Megpróbálok változtatni.

Köszönöm a válaszokaf.

2017. nov. 28. 10:58
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Na de a kérdés az, hogy miért csinálod ezt? Megéri a sok tanulás, edzés, ha közben tönkremész? Mert ettől hosszútávon, az lesz.
2017. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tanulni muszáj, edzés nélkül dilis vagyok. Inkább az vesz el több időt, amíg a kutyáimmal vagyok, meg anyukám egyedül van velünk(mi 3-an vagyunk tesók) és mivel én vagyok a legidősebb, így nekem kell a legtöbbet besegítenem. Ha ezekkel nem menne el minden délután több óra, akkor lenne időm tanulni, este meg bírnék aludni.

De mindegy is.

2017. nov. 28. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!