Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Gyümölcslénél mennyire kell...

Gyümölcslénél mennyire kell komolyan venni azt a szöveget hogy felbontás után 2-3 napon belül el kell fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire kell szigorúan venni, 1 héten belül azért meg lehet még inni?
2018. jan. 19. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon.
2018. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
1 héten belül? 3-4 nap utàn már puffad a doboz. Harmadik nap az íze már rossz.
2018. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Kóstold meg.

Egy idő után tényleg felpuffad a doboz, akkor már ne próbálkozz vele :D

2018. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Nézd meg a szavatossági idejét is! Ha lejár, na utána már semmiképp ne fogyaszd el.

Hűtőben tárolva mellesleg kibír egy hetet.

2018. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Phoney ***** válasza:
97%
Úgy kell érteni, hogy a gyártó addig vállal érte felelősséget. Azt nem tudják megjósolni, hogy mikor romlik meg, csak azt, hogy legalább meddig lesz jó. Amíg a szaga-íze rendben van, addig meg lehet inni. Olyan nincsen, hogy megromlik és továbbra is jó az íze.
2018. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én általában öt napra osztom el a literes dobozokat, hűtve iszom, mert szobahőmérsékleten nem szeretem a gyümölcsleveket, semmi bajuk így. Úgyis észreveszed már a szagán, ha megbuggyant, felesleges árgus szemekkel figyelni a naptárat.
2018. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mar masnap nem izlik, ezert ha tudom, hogy nem fogok tudni meginni egy nap alatt egy liter Siot, nem is veszek.
2018. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Én addig eszem vagy iszom meg valamit, amíg jónak érzem, elég kifinomult vagyok e szempontból, nincs mit aggódnom.

A gyümölcslé egy részét lefagyasztom, mert nekem sok egy liter napok alatt. Úgy is teljesen jó, sőt, sokkal tovább tart, több élmény jegesen enni. De én ilyen vagyok, a gyümölcsök jelentős részét is fagyasztva eszem.

2018. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Fene a gusztusomat, simán megiszom, mert ha rendesen vissza van zárva a doboz, hűtőben tartom, nem szokott felpuffadni a doboza. 4-5 nap után is ugyanolyan finom. Persze nem a kb. 10 százalék gyümölcstartalmúra gondolok.
2018. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha valódi gyümölcslé, nem csak van egy kisi gyümölcs benne, az nem romlik meg hetek alatt sem. Feltéve, ha nem melegben tartod.

Amire rá van írva az 1-2 nap, az nem tiszta gyümölcslé, és az hamar megromolhat.

2018. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!