Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Gyümölcslénél mennyire kell...

Gyümölcslénél mennyire kell komolyan venni azt a szöveget hogy felbontás után 2-3 napon belül el kell fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire kell szigorúan venni, 1 héten belül azért meg lehet még inni?
2018. jan. 19. 18:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: Kivéve, hogy pont fordítva.
2018. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt meg semmi baja, csak egyszer nyaron bepeneszedett. De az latszik, erzodik. Ha nem erzel rajta semmi kulonoset, jo ize van, nem budos, stb, akkor semmi baja nincs
2018. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a javaslatokat mindig betartom. Sőt, igyekszem a rövidebb határidőhöz tartani magam, tehát ez esetben 2 napon belül meginni.
2018. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalatbol mondom, hogy halalosan komolyan kell venni
2018. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ami megpenészedett, de ahhoz kellett vagy két hét, csak a végén jött ki a penész így nem láttam, az íze pedig jó volt, így azt is megittam, nem lett bajom. Ez azért nem ajánlott, vannak toxin termelő penészek, ha láttam volna én sem iszom meg. Hűtőben azért egy hétig biztos, hogy fogyasztható. Olyat ami erjedni kezd és felpuffad én még nem láttam. Abban viszont szerintem nincs igaza az előttem szólónak, hogy a hígabb 10-20 % gyümöcstartalmú, olcsóbb levek könnyebben romlanak. Pont azokra jellemző, hogy telinyomják tartósítószerrel, míg a drágább italoknál inkább egészségesre akarják csinálni.
2018. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem dobozban rakja a hűtőbe, hanem kancsóban, pohárban, akkor nem is látja a puffadást.
2018. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartozik a témához, tudom, de ezért nem szeretek én másnál semmit se inni vagy enni. Sok más ember úgy tárolja az ételeket, meg olyan hosszú ideig, ami nálam már kiveri a biztosítékot.
2018. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy már kitaláljátok, hogy víz gyorsabban romlik, mint a gyümölcs :DDDD
2018. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor már a boltban meg van puffadva a doboz szóval erre nem adok, nekem akár 2 hétig is eláll bár jobb 1 hét alatt meginni.

Az hogy 2-3 napon belül fogyaszd el azt jelenti a gyártó addig garantálja hogy finom, utána is az lehet, de ha nem az, ők megmondták és reklamációnak nincs helye.

2018. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
Ha boltban találsz felpúposodott dobozt, na azt NEM szabad megvenni, mert rothadt gyümölcslé!
2018. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!