Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Gyümölcslénél mennyire kell...

Gyümölcslénél mennyire kell komolyan venni azt a szöveget hogy felbontás után 2-3 napon belül el kell fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire kell szigorúan venni, 1 héten belül azért meg lehet még inni?
2018. jan. 19. 18:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen meleg van.

Szobahőmérsékleten 1 napig úgy megvan, viszont utána megsavanyodik és megromlik.

Persze ha lefagyasztod vagy ilyesmi akkor tartogathatod bármeddig.

Ha sok a tartósító benne akkor kicsivel tovább eltart, viszont baromi egészségtelen.

Ha meg kevés, akkor ugye hamar romlik. Mindenesetre 3-4 napnál tovább felbontva nem szokott úgyse megmaradni, mert napi 2 lityi folyadék kell az átlagembernek.

A lepontozós nólifer sutyerákok visszakapták a piros kezeket. Ez nekem is megy, kár a gőzért.

2018. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

jó ha komolyan veszed, nem poénból írják rá hogy hűtve tárolandó

jobb esetben csak kiköpöd, mert szar az íze, rosszabb esetben jó kis gyomor-bél hurutot okozhat


lehet engem is lepontozni az autistáknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!