Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan kell otthon, kávézói...

Hogyan kell otthon, kávézói minőségű forró csokit készíteni?

Figyelt kérdés

Légyszi hagyjatok ezekkel, hogy dehát ott a Mokate, a La Festa stb. a Tescóban, igen, kipróbáltam a létező összes kommersz bolti port, és őszintén mondom, ezek mind csak szépen porított Nequik kakaó ízű dolgok, egyesével csomagolva, és horror áron adva. Ízre kakaós tej lesz belőle.

Vettem már Tassimo és Dolce Gusto kapszulákat is, hagyjuk őket, ugyanaz, kakaós tej lett belőle.



2018. jan. 23. 00:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én innen szoktam rendelni. Picit drága, de nagyon finom.

[link]

[link]


Annyi, hogy én növényi tejet rakok bele.

2018. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%

10!


Se tejhabositot, se tejszínt nem használnak egyetlen kavezoban sem a forrocsokihoz. Tejből készül jó esetben, de inkább vízből, amit gozolessel melegitenek fel.

2018. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Carragher_x ***** válasza:
77%

"Lavazza Boston fehércsokis volt."


Sztem a Lavazzanak van kapszulás verziója (gondolom van kapszulás kávéfőződ, másképp az említett kettőt nem tudtad volna kipróbálni).

2018. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

12-es.

Nagybátyámnak van kávézója, imádják a forrócsokijukat. Ők tejszínt használnak, és habosítják, az eredmény pedig egy sűrű, krémes forrócsoki.

Persze ahány ház, annyi szokás. Nekik bejött ez a verzió.

Otthon én is teszek bele tejszínt, mondjuk én nem porból csinálom, hanem olvasztom a csokit, megatöbbi..

2018. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
A meleg tejszínt hogy habositod, áruld már el, mert nagyon érdekelne.
2018. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Carragher_x ***** válasza:
55%

"A meleg tejszínt hogy habositod, áruld már el, mert nagyon érdekelne."

Az alacsony, 10% körüli zsírtartalmú (ezáltal igazából csak tejszínnek hazudott) tejszínt pl ugyanúgy mint a tejet.

2018. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem a tejszínt habosítod.. Csak azt mondtam, hogy azt is teszünk bele. :)
2018. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
Carragher, a tejszín minimum 30%os, az alatt nem tejszín.
2018. jan. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Carragher_x ***** válasza:
55%

#18

Szövegértelmezés fiatal barátom, szövegértelmezés...

2018. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
Carragher, esélyes, hogyan anyad lehetnék....Nem lehet tejszinnek hazudni, miután a tejszín 30% feletti zsirtartalmu készítmény. Ha az van rairva, hogy tejszín, akkor az az is. A növényi tejszín, meg a fozotejszin más kategória, ahogy az is, ha te egy doboz sovány tere rafogod, hogy az tejszín
2018. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!