Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A xixo bizonyos jegesteáiban...

A xixo bizonyos jegesteáiban mi lehet, hogy ivás közben enyhén marják a torkom?

Figyelt kérdés

Csak ivás közben marnak enyhén, mint valamilyen szénsavas üdítő, utána rögtön elmúlik. Eléggé zavaró. Nem is sűrűn iszom ennek a brandnek a teáit, még az ízük sem jó. Talán a citromos az, aminél nem érzek marást. Ezen felül jut eszembe, az Olympos másfél litere körte-alma vagy milyen ízű italánál tapasztaltam még hasonlót.

Más is tapasztalt már ilyet, mi lehet az oka?



2018. febr. 27. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

én is tapasztaltam


szerintem a szinezék

2018. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
..vagy a tartósítószer....
2018. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Mi is van benne? Elolvastátok?

- víz

- édesítőszer

- szinezék

- tartósító

De legalább jó drága

2018. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én elolvastam, és idézem az egyik marós ízűt:

"Víz, Cukor, Étkezési sav: citromsav, Feketetea kivonat (0,1%), Aroma, Antioxidáns: aszkorbinsav, Tartósítószerek: kálium-szorbát, nátrium-benzoát, Maltodextrin"


Színezék nincsen benne, valamint édesítőszer sem. Ellenben tartósítószerek viszont igen.

2018. febr. 27. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem marja a torkomat ivás közben. Finom íze van és az ára is jó.
2018. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ízesítők miatt van, ezért mások ezek a teák, mert erősebbre van az íze keverve. Van akinek a torka nem bírja.


Édesítőszer nincs benne, tartósítószerből is csak az amit nagyanyáink is használtak már ezer éve akármelyik étel elrakásához is. Pont az nem olvasta el, aki dumál róla, ugye hármas...

2018. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jó drága"


~99ft :DD

2019. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!