Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy alkoholmé...

Lehetséges, hogy egy alkoholmérgezés után nem fog meg egy bizonyos mértékű ital?

Figyelt kérdés
Gyomormosáson nem voltam, de annyira kiütöttem magam, hogy majdnem mentő ügy lett belőle! Megjegyzem Rengeteget ittam és 4-5 félét. Köszi a válaszokat! :D

2018. jan. 1. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Legközelebb ugyanúgy taccson leszel ha ennyit iszol. Nincs olyan hogy hozzászoksz. Vagy bírja a szervezeted vagy nem. Nagyban azon múlik hogy italozás előtt mennyit eszel és hogy mit.

Én voltam már úgy hogy sokat ettem buli előtt zsíros kajákat, kenyeret stb... és az esti buliban elég sokat ittam több féle rövidet is igaz hogy berúgtam, de nem olyan durván, sőt akkor szinte józannak éreztem magam.

2018. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy ha nem nyír ki a túl sok pia meg az alkoholmérgezés, akkor megerősít, és ezentúl jobban fogod bírni? :D Nem.
2018. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem bakteriális fertőzés, hogy immunissá válj tőle.
2018. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!