Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más is literszám tudná inni a...

Más is literszám tudná inni a (100%) narancslevet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mióta az eszemet tudom, képes lennék egésznap narancs levet inni. Persze, az más tészta, hogy havi egy két dobozát többet nem merek fogyasztani. Igen, havi, többet nem szoktam venni. Azok egy napig sem tartanak ki.
2018. márc. 5. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem vagyok oda érte. Nem ég a beled tőle ??? Te , hogy fogyasztod (?) veszel egy doboz 100 % spar narancslevet és felvizezed, csinálsz egy literből 10 litert, vagy ? xD
2018. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szokott gyomor és semmilyen égést okozni, eddig. Mondjuk szoktam venni Sparosat, de ha fel kellene vizezni, elhánynám magam a gondolattól is.😖
2018. márc. 5. 19:43
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Rengeteg savat csinál. ...

A frissen facsart a jó!


Szeretem de módjával.

2018. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a körtelével vagyok igy es fel ora alatt meghuzom a lidl-s kortelevet.
2018. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is. Meghúznám az 1 litert most is, ahogy eszembe juttattad. Engem viszont a cukortartalma nagyon visszatart- több cukor van benne, mint a kólában :O szóval, inkább az egészségem.
2018. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Narancslé bármikor jöhet, mondjuk a gyomorsav szintnek nem tesz jót, de túl lehet élni. 1 literes is jó akár Spar-os, pennys stb, de amit imádok (nem veszek túl sokszor mert elég drága) az a Cappy Pulpy. :)
2018. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A dobozosat nem, de a frissen facsart, az kellemes. Szerencsére abból kevés is elég, 1 literhez kellene vagy 20 narancs és brutálisan sok szupergyors szénhidrát... Nem bírom a rengeteg cukrot.


Inkább citromot iszom, persze azt már vízzel. A savasság engem nem zavar, ittam már ecetes vizet is (sok-sok ecettel), finom, de maradok a citromnál és a csemege uborka levénél...

2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem, de ezért nem iszom sokat, ami problémákat itt is írtak már előttem a nagy mennyiségű fogyasztásával.


1 litert tuti kivégeznék egy-két óra alatt. Ezért boltban nem veszek, ha viszont beülök valahová (kocsma, kávézó, stb), akkor sokszor kérek egy-egy nagy pohárral (heti egyszer-kétszer)

2018. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is imádom a rostos 100%os narancslevet, de mértéket tartok :) elég ritkán iszok
2018. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. :)

Én is nagyon szeretem. Literszámra tudom inni, ha nem savanyú és nem keserű. Mert sajnos van olyan ami nem olyan finom. Szerencsére nekem nem csinál savat.

1-2-litert simán megiszok 1-2-perc alatt.

Ha úgy van akkor olyan 5-10-percig kitart egy doboz.

Ritkán veszek. 2-3-havonta 1-2-dobozzal csak. De akkor sajnos nagyon gyorsan el is fogy.

Én nem vizezem fel.

Édesapám felszokta vizezni a gyümölcsleveket, mert neki magában nagyon édes. Egyszer én is megkóstoltam felvizezve a baracklevet, de akkor keserű lett úgy és az nekem nem ízlik.

2018. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!