Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak nekem kezd elegem lenni...

Csak nekem kezd elegem lenni a cukormentes üdítők ízéből?

Figyelt kérdés

Lassan mindenből csak azt lehet kapni, de az ízük nagyon pocsék így. Múltkor vettem Nestea-t, hát mondom fúj, akkor látom hogy "cukor-kalória-megminden mentes". Fizetés tea ízével is jártam, alig bírtam leerőszakolni a torkomon.

Pedig nem napi szinten fogyasztok ilyenek dolgokat.


2018. márc. 12. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már üdítőt veszek akkor normális legyen! undorító ezaz új cherrys cucc.

Havi 1-2 nagy értekezlet után veszek üdítőt de egyre csak csalódás

2018. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

Én már évek óta nem iszom ilyesmiket, a cukrosat és az édesítőset sem tudom meginni (nem is akarom, a víz egészségesebb), de a cukros és édesítőseknek az ötletétől is kiráz a hideg... Számomra két rossz dolog kombinációja.


Nem utálok minden édesítőt, de általában benne van az édesítős dolgokban valami olyan, aminek nem bírom az ízét. Az aszpartám és még valami tipikus édesítő olyan, hogy parányi mennyiségben is lazán kiérzem (ha édesít, akkor érzem a pocsék ízt)...


Plusz a tipikusan édes dolgokat a túlzott édességük miatt sem tudom meginni, az életmódváltásomnak vannak ilyen hatásai.

2018. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a cukros üdítőkből van elegem, nem bírom azt az édes ízt elviselni.
2018. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abból lett elegem hogy elvették az igazi Cherry Coca Colát és ez a marcipán ízű szutyok van helyette
2018. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Másoknak is elege van belőle, de most ez a trendi... Van még cukros üdítő is szerencsére, csak figyelni kell.

A Fuze pedig a Nestea leváltója lesz, a Nesteának megszűnik a forgalmazása, hacsak nem talál új forgalmazót. Akkor kapható lesz mind a kettő.

Épp ezért a Fuze azonos ízű termékei ugyan azok mint a Nestea, mivel ugyanaz van beletöltve (citromos, barackos stb.). Ha jól tudom van kamillás, na az nem, mert az nincs Nesteából.

2018. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!