Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mer "felnek" az emberek a...

Mer "felnek" az emberek a gyumolcs es tejtol? Hisz a turmixokban is gyumolcs meg tej van akkor?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Mert buták mint a föld.

Ugyan ez van a hal vagy a hússal is mintha nem létezne tejszínes hal vagy csirke.

2018. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
ha rosszul van csinálva, akkor meghajt...
2018. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem semmi köze ahhoz, hogy HOGYAN van csinálva, ha meghajt, akkor azért, mert valami bajod van, és nem azért, mert ezt vagy azt ettél!
2018. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
tehát neked sose ment a hasad ételkombinációktól? te szerencsés te...
2018. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Mit jelent az hogy "mer felnek" ?
2018. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

NEM; nekem sosem ment a hasam egy bizonyos ételkombinációtól, néha van gyomorrontásom, de az valami fertözés vagy esetleg nem friss étel (máshol nem tudom, mennyire figyelnek oda az elkészítés során).

De emellett az összes iylen , Magyaroroszágon divatos "együtt fogyasztva hasmenést kapsz töle" kombináció a világ valamelyik másik orsaaban hétköznapos összeállítás, és senkinek nincs töle baja.

Viszont aki elhiszi ezeket a babonákat, az amiatt kaphat hasmenést, mert beképzeli magának, hogy árt!

2018. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Fogalmam sincs, az a helyzet. Én ugyan nem kombinálom őket (amíg ittam turmixot, abban csak gyümölcs volt), de nekem eleve a világon semmitől nem megy a hasam (OK, hashajtót még nem próbáltam :)), szóval nem érdekel az egész.


De tényleg fura, hisz turmix, tejszínes gyümölcslevesek, annyi tejes-gyümölcsös kombó van, ami nyilván jó tömegeknek, ha egyszer eszik.


Viszont az utóbbi években állandóan olvasom mindenfelé, hogy jaj, ettől hasmenés lesz. Mindenféle ételnél... Nem értem. Miért lenne?


Bizonyára sok extra érzékeny ember van, vagy csak beszélnek a vakvilágba...

2018. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 os ha meg nem ment a hasad rossz kombinaciotol ajanlom figyelmedbe kovaszos uborka tejjel vagy valami hasonlot :D kivancsi vagyok mi lesz az eredmeny
2018. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

Feltételezem, hogy aki nem bírja a gyümölcs+tej kombót, az gyümölcsös turmixot sem iszik és tejszínes gyümölcslevest sem eszik.

Miért probléma ez neked?

2018. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már próbáltam, fogadásból, mert a haver nem akarta elhinni, hogy nem lesz bajom töle. Ezért 3 darab uborkát ettem a haver elött (nem szeletet, hanem az egész darabot) és fél liter tejet ittam mellé. Nem lett sem hasmenésem, sem hasfájásom, utána az egész délutánt meg estét együtt voltunk, szóval észrevette volna, ha valami nincs rendben velem.
2018. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!