Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milen gyumolcsok ernek megnyao...

Milen gyumolcsok ernek megnyaon Svedorszagban, es melyik gyumolcs melyik honapban erik?

Figyelt kérdés
Ferjem szuleitol ajandekba kaphatunk egy altalunk valasztott gyumolcsfat, de mivel csak nyaron vagyunk itt, olyat szeretnek, amit szuretelni is tudunk :) Altalaban julius masodik feleben jovunk. Mi az, ami ilyenkor mar szedheto es izletes? (malnank, almank mar van, afonyaval tele az erdo...)

2017. júl. 20. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsanat, vacak gepen irok, szoval nyaron milyen gyumolcs erik. Keson vettem eszre, hogy osszecsusztak a szavak, es mar nem tudom javitani :P
2017. júl. 20. 10:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt egy svéd oldalon kellene megkérdezni (legalább is ha jól értem, ti ott éltek) vagy utána keresni, márcsak azért is, mert nagyon nem mindegy, Svédország melyik részéröl van szó.
2017. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most érik a meggy meg a cseresznye. ALma is van itt, de az még nem érik. Ugyan nem fa, de van ribizli, málna,áfonya, ezek is most érnek.
2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, koszonom!

Nem, nem Svedorzagban elunk, csak a ferjem szulei enek itt. Es probaltam keresni, de mivel nem tudok svedul, nem nagyon talaltam infot... amugy elegge delen vannak, Örebro kornyeken. Malna, ribizli, egres van mar a szulok kertjeben, de itt sokminden kesobb erik, mint otthon (ott mar letermett a malna, itt meg most kezd csak erni; otthon mar reg nincs eper, itt most lehet finom friss sved epret kapni...).

2017. júl. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!