Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol talalok cukor- es edesitos...

Hol talalok cukor- es edesitoszermentes sutirecepteket? Olyat, amik maguktol az osszetevoktol (gyumolcs, kokusz, stb) edesek valamennyire?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 20:42
 1/6 anonim válasza:
26%
Tudom, nem ez volt a kerdes, de kiserletezz, talalj fel recepteket. Amugy en lattam ezt a receptet: 2 banab 1 csesze zab, keverjuk ossze, formaljuk keksz alakra, sussuk meg sutoben es kesz.
2017. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%
1. Vagyok. Ezt a receptet nem probaltam.
2017. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

1 van nekem. Banános zabkeksz


Egy csomag túlérett banán (barnás), zabpehely, esetleg fűszerek (pl. fahéj)


Banánt meghámozod, összetöröd őket egy tálban, hozzá keversz annyi zabpelyhet, hogy egy masszát kapj, fűszerezed. A masszát kicsit állni hagyod, majd sütőpapírra teszed kekszet formálsz belőle 175 fokon 15-20 perc alatt megsütöd.


A masszát még turbózhatod. Pl. szoktam görög joghurtot keverni hozzá, sokkal hígabb massza lesz, és muffin formában sütöm ki, nagyon finom édes lesz.

2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyersvegán desszertekre keress rá.
2017. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egészséges zabpelyhes süti


4 evőkanál napraforgó olaj

2 érett banán

1 kiskanál fahéj

Fél kiskanál vanília kivonat

50 gramm mogyoró Vagy dió

50 gramm zabpehely

50 gramm kókuszreszelék

1 darab reszelt alma

A hozzávalókat sorrend szerint kell turmixgépben össze turmixolni. (néhány másodpercig minden összetevő után),

Egy lapos 20x20 cm-es kiolajozott tepsiben 25 percig kell sütni 190 fokon.

2017. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnrztem a nyersvegant, de az is nyirfacukrot meg mindebfele update edesitot hasznal. A nyirfacukor az nem cukir, vagy mi a szosz? Nekem olyasmi.kellene, ami 1, nem art a fogaknak, 2, nem teszi folislegesen edesse az eteleket. A banan jo otlet, a vanilia is, a fajejat meg nem probaltam. Szeretnek a pici fiamnak szuletesnapi tortat,de en dietazok, nem fogoh

K ket hetig naponta egy tortat megenni kuserletbol. A ferjem nem eszik edesseget, afiunknak meg nem adunk. Igy nehez kuserletezni. De netezni sibcs sok udom, es minden va ak cukornkuli talalat edesitoszeres.

2017. szept. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!