Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbsèg az energiaital...

MisterTT kérdése:

Mi a különbsèg az energiaital ès a kàvè között?

Figyelt kérdés

Az èlettani hatàsukra lennèk kívàncsi főleg.

Mit okoz a tulzott fogyasztàsuk?

A kàvè összehúzza az ereket kis időre ugytudom ès az energiaital? Az hogy működik?

-Biztos vagyok benne mindenki màsra voksol. Te mire??


2018. júl. 29. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaital a szervezetünkre a cukorral hat a gyorsan égő energia forrás miatt.
2018. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól írta az első! Az energia ital túlnyomó részt egy cukros lötty meg egy csomó mesterségesen előállított szar!

A kávé ugye természetes koffeint és egy csomó antioxidánst tartalmaz! Én ugy vagyok velük mint a cigivel néha egy egy jól esik de egyikre se költök 1000ft nál többet havonta!

2018. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok a különbség, a kávéban alapból csak kávé van, az energiaitalban pedig édesítőktől s aromáktól kezdve csuda tudja, mi.

A hatása is más, engem pl. a kávé nem élénkít (viszont enyhe fejfájásra néha jó), az energiaital szinte azonnal, de el tudom kerülni a használatát, az egészségtudatosságomba sehogysem férne bele s a legtöbb édesítőt és a cukrot egyaránt utálom.

A hatásmechanizmusukat nem ismerem.

2018. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kávé inkább tágitja az ereket. Ez egy természetes anyag , ital.

De az energia? ital abban tényleg mindenféle természet ellenes anyag van.

2018. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!