Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet venni ( nem gyúrós,...

Hol lehet venni ( nem gyúrós, vagy diétás ) italport amiből tejjel keverve turmixot lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha létezik egyáltalán ma ilyen. Régebben biztosan volt.Összekeverted tejjel a port és kaptál pl. egy banános séket ( turmixot ). Ahol eddig néztem ott csak ilyen magas protein tartalmú verziókat találtam, ami jó persze, hogy lézetik, de most csak csimán az íze és állaga miatt kellene egy eseményre.

2018. aug. 4. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Rákerestem, elviekben létezik Nesquick banános, vagy epres italpor, de nem emlékszem rá, boltban láttam volna, igaz, én soha nem is kerestem.

Esetleg még a Bolero italporoknál nézhetsz szét. Ezeket eredetileg vízhez kellene adni, de hallottam olyanról, aki tejhez keveri.

2018. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!