Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit Csinálok rosszul? Másfél...

Mit Csinálok rosszul? Másfél hónapja próbálok fogyni, vacsorára csak diétás turmixot iszok, járok konditerembe ahol 10 perc futógáp,15 perc taposó és még hasizomgyakorlatokat csinálok, és mégse ment le egy kg se.

Figyelt kérdés
Mi az amit nem jól csinálok szerintetek?Kb 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni.
2011. febr. 16. 11:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

keveset futsz a futópadon. min 30 percet kellene...

a fogyás elején inkább kardio mozgást kéne végezni, pl ellipszis tréner, futás, aerobic

2011. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

nekem itt a diétás turmix ami érdekes

vigyázz mert lehet hogy több szénhidrátott tartalmaz milyen turmix?

mennyit és mit eszel a nap további részében?

2011. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálok többet futni...csak nehéz
2011. febr. 16. 11:11
 4/27 A kérdező kommentje:
A diétás turmix pontos nevét nem tudom,Tescoban vettem a testéppítős cuccoknál volt,de nem testépítőknek való hanem direkt diétás.Amúgy rendesen reggelizek,pl egy két pohár tej,felvágottas kenyér,ebéd éttermi előfizetéses-nem túl nagy adag
2011. febr. 16. 11:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Tudom, hogy nehéz futni, hidd el, én is ebben a cipőben járok. Nem a kedvencem a futás. Tudod, a futás szégyen, de hasznos. :)
2011. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, mennyi a súlyod és magasságod. Mert ha 40 kg vagy, akkor ne csodálkozzunk.
2011. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én két hónap után kezdtem fogyni. Viszont én már négy után nem ettem egy darab almát se.
2011. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Dehogy 40 kg vagyok sajnos 85..és ehhez 167cm magas.Tehát lenne mit leadni.De köszi az eddigi jó tanácsokat és ha vkinek még van ötlete hogy mit csináljak köszönöm előre is!
2011. febr. 16. 13:07
 9/27 A kérdező kommentje:
Illetve még az almástól kérdezném hogy négy előtt mit ettél?Mert én négy után tudok sportolni és ha előtte se eszek és utána se,úgy azért nehéz.
2011. febr. 16. 13:09
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem csak az étel mennyisége számít, hanem a minősége is.

Reggelire és ebédre is meg kell válogatni, kerülni a nagyon lisztes, cukros, zsíros dolgokat. Vacsorára pedig megnézni, pontosan miből van az a műanyag, amit magadba döntesz.

2011. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!