Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc bolti tasakos...

Melyik a kedvenc bolti tasakos cappuccino-tok/Melyik iható?

Figyelt kérdés

A napokban vettem mokate candy shop-os porokat, bár ezek latték. Nem mondhatnám, hogy különösebben elnyerte volna a tetszésemet..


LaFesta creamy-t ittam már egyszer, kolléganőm szerint ez az egy finom tőlük. Hát... nekem elég ízetlen volt, hiába volt jóval több por belekeverve az "előírtnál".


Mokate csokis cappuccinot kaptam ajándékba, ez finom.


Igazából nagyon tetszik, hogy ilyen habos, mondhatni kevés munkával. :) Tejjel iszom.

3in1/2in1 nem annyira habosak, mint a cappuccinok. Főzött kávénál ezt nem tudom elérni itthon, hiába teszek bele tejszínt, tejszínhabot, nem olyan. Illetve munkahelyen sincs tejhabosító, vagy ilyen eszköz.


Nézelődtem múltkor a boltban, de rengeteg féle cappuccino van, nem igazán szeretném mindet kipróbálni, mert a vége az lenne, hogy ami nem ízlik, az megy a kukába... :/ Szóval ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre, tapasztalataitokra, nektek mik váltak be?


2018. nov. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nescafé Cappucino 10 db-os tasakos nagyon ízlik. A cukormentes verziót szoktam venni.
2018. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aldis vaniliás a legjobb:-)
2018. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

+1 Aldis vaníliás az instantak közül

Azért a kapszulás kávé mégis jobb.

A frissen őröltről meg ne is beszéljünk.

2018. nov. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a kapszulás nespressosat szeretem, de az most nem opció sajnos hogy beszerezzek egy új kávéfőzőt:/


nálunk aldi nincs, tudnátok segíteni, hogy mi a neve ennek a cappuccinonak? ha pesten járok beszerzek belőle... :)

2018. nov. 11. 11:07
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: megkóstoltam a nescafe-sat, nem rossz, de ahhoz képest, hogy a képen van vagy 2 centi vastag hab, a valóságban ez jó ha van 1 mm... :D mármint nyilván tudtam hogy annyi ugyse lesz, de reménykedtem, hogy ennél kicsit több...:)

nem rossz, de ahhoz képest 699ft-ért 10 adag kicsit drága szerintem.

2018. nov. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!