Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc instant kávétok?

Melyik a kedvenc instant kávétok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami hatásos is, mint kávé (koffein).

Tavaly koliban a jacobs gold crema-t használtam de egyeltalán nem éreztem azt a pörgető hatást. Itthon ugyan gépi kávét iszom és nyilván az frissen őrölt kávéból sokkal erősebb . Nem is ugyanazt a hatást várom csak valami megközelítőt .



2018. aug. 7. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi azt kihagytam , hogy kollégiumban lakom és nem szeretek a kotyogóssal bajlódni reggelente ....gondolkodtam a kapszuláson de azt kicsit drágának ítéltem a kolis "büdzséhez"
2018. aug. 7. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöld nescafé nekem bevállt.
2018. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy a davidoff és az omnia instant kávék jók
2018. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen, a Davidoff az jó, én a piros címkéset szoktam venni. Szupermarketekben drágább, kínai üzletekben ugyanazt lehet kapni, és jóval olcsóbb, 3-400 Ft-tal, ott érdemes venni.
2018. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3as válaszoló vagyok. már régóta akartam tesztelni instant kávét. nos, omniát nem találtam a boltokban (vagy csak jól elbújt), viszont davidoff-ot igen. fine ízesítésűt (sárga címkés) vettem, nagyon jó az illata, az íze pedig mint a főzött kávénak. 1.299 ft-ért vettem a helyi kisboltban, sparban 1.699 ft-ért láttam. gyenge kávét-tejeskávét szoktam inni, így nekem ez nagyon sokáig elég lesz, 1 bögrébe szűk 1,5 kiskanállal elég.
2018. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 comprad válasza:
Én régóta a Schargo Instant Kafa instant kávét használom. Nem sok helyen találni, kevésbé ismert, de itt megtalálod: [link] Finom, 100% arabica, de kellően koffeines. Nekem bevált. Gyorsan el lehet készíteni, nagyon finom.
2018. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!