Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc kapszulátok...

Melyik a kedvenc kapszulátok Nespresso géphez?

Figyelt kérdés

Akár "utángyártott" is.

Akik pedig nem szeretik, nem is használják, elítélik, stb. ne is írjanak. köszi!


Írhatjátok akár erősségük alapján is a kedvenceteket:)


2019. jan. 20. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Linizio lungot szoktam venni, igaz én tejjel iszom a kávékat, és az íze miatt nem a koffein miatt.


A kedvenc a Decoffeinato lungo volt, de már nincsen...

2019. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Chococino :D
2019. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
66%
Cortado :P.
2019. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Karamellás latte
2019. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Capuchino

Latte

Chocochino

2019. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi!


2,4,5ös válaszoló! köszi, de ezek dolce gusto kapszulák, nem nespresso... :)

2019. jan. 20. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a Lor kapszulákat szoktuk venni vagy Jacobsot, de egyiktől sem vagyunk elájulva, csak azt lehet kapni a közeli boltban.. :D
2019. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 miért nem rendeltek? ha nem vmi jók azok, szerintem simán megérné x időnként megrendelni a 100 kapszulat nespressotól hogy ingyen szállítsák. és még az alu-kapszulákat is elviszik:)

én a lidlben vettem a sajátmárkás kapszulájából a classic-ot, nekem az ízlett.

2019. jan. 22. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy lehet rendelni, pedig elég logikus. Na majd mondom a páromnak. Lidl sajátot még nem próbáltuk. Annak feszül rendesen a teteje? Ez a barátom heppje, hogyha nem feszül rendesen, akkor egy idő után tönkremegy a lyukasztó kése a gépnek és elromlik.
2019. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen feszül rendesen! :)


na akkor örülök hogy újat mondhattam, segíthettem. most van limitált kiadású kapszulájuk is. ingyen kérhetsz gyűjtőtasakot a használt kapszuláknak, ezeket újrahasznosítják. kérdeztem tőlük, belerakható nem nespressos alumínium kapszula is. ráadásul ezt a csomagot odaadhatod a futárnak amikor viszi a következő adag kapszulát amit rendelsz. ekkor kell új gyűjtőtasit is tenni a kosárba, meg persze jelölni kell azt is h küldesz vissza használtat. :)

2019. jan. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!