Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyire jó a kapszulás kávé?

Mennyire jó a kapszulás kávé?

Figyelt kérdés
Illetve ki hogy issza,én van hogy magában iszom vagy rizstejjel?
2019. jan. 23. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó, viszont ha nagyobb adagokat akarsz nem ajánlom.
2019. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Jo kave, de egyaltalan nem eri meg a felarat egy presszogephez kepest. 'Kenyelmes', de kornyezetszennyezo es draga.


Azzal iszod amivel akarod, ha neked rizstejjel esik jol, akkor azzal.

2019. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem,és egyébként a kapszulában tényleg csak a kávé van vagy még tesznek bele valami aromát vagy krémesítőt?
2019. jan. 23. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Sokféle van, ízesített is.

Amúgy szerintem parasztvakítás az egész. A műanyag kapszula még környezetszennyezés is, hiába kellene visszagyűjteniük a gyártóknak, nem teszik meg. Bár már kapható újrahasználható kapszula (fém), amibe magad töltöd a kávét.

2019. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Van még benne hozzáadott aroma is.
2019. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem totál felesleges, mindig azon izgulni hogy megfelelő kapszula mérete, jó a kapszulásgéphez, meg persze drágább.
2019. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Jó, de nagyon gazdaságtalan és sok vele a szemét/sok helyet is foglalnak a kapszulák. Előnye talán, hogy maga a gép olcsó.

A gyengébb minőségű, mint pl. A dolce gusto, izesített. (Abból van amelyik teljesen instant kapszula, na az még inkább lehúzás...) De nem jellemző, hogy ízesítettek. Általában a fém kapszulás jobb.

Lehet kapszula áráért gépet bérelni, pl. Illy-t, lavazza-t. Én ezt javaslom, hogy próbáld ki így mondjuk egy hónapig valamelyiket. Aztán meglátod.

Én személy szerint egy jobb fajta (nem feltétlenül automata) presszó főzőre voksolnék. 50.000 Ft környékén már vannak jók. Ha rendszeresen kávézol, pár hónap alatt ennyi többletet el is költesz a kapszulákra

2019. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendes eszpresszót meg sem közelíti. Meg attól is függ, hogy milyen fajta. Nespressohoz kapni 1-2 jobb ízű kapszulát, a többi márkához viszont csak szemetek vannak, szóval erre is érdemes figyelni. A kapszulákban tényleg rendes előre őrölt kávé van, de ami kijön a gépből az fake crema, amit nyomásfokozóval érnek el. Nem azt mondom, hogy ez rossz, csak jobb tudni ezt.


ESE podos gép nem lenne jobb? Azok szabvány méretűek és ízben találni sokkal jobb podokat is. Kevesebb a hulladék is.

2019. jan. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen dolce gusto meg társai szeintem nem annyira finomak, mint egy omnia akár kotyogósban lefőzve, szóval felesleges szemetek és ahhoz képest drágák

a nesspresso az nagyon finom szerintem, de az meg csak akkor éri meg ha van rá pénzed, mert abból is csak az igazi nesspresso ami jó

2019. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!