Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van minden szinte...

Miért van minden szinte minden “tutti-frutti” ízű energiaitalnak hónaljszaga?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy palack Kobrát nosztalgiaképpen (tekintve hogy már vagy 10 éve hogy megismerkedtem ezzel a csodás itallal és azóta nem volt szerencsém hozzá, valamint a vizsgákra kellett valami ami ébren tart, mert a kávé ízétől már rosszul voltam), és az első kortynál majdnem kiköptem mert borzalmas volt


Aztán lementem a kisboltba és vettem pár Bombát, meg mindenféle más kis 0,25-ös energiaitalokat, és a Monster kivételével mindegyiknek ugyanilyen állott hónaljíze volt (valamint egy-két csajnak volt ilyen íze odalent egy átbulizott éjszaka után... brr)


Lehet hogy csak nekem változott az ízlésem azóta amióta 12 évesen ezeket finomnak találtuk fiatal suhancként a nagy focizások meg bandázások közepette, vagy tényleg ihatatlan sz*rok, és jobban jár az ember ha vesz 1-2 doboz koffeintablettát? :D



Ti mivel szoktátok átvészelni a húzós éjszakákat vizsgaidőszakban?



#energiaital #bomba #pentagram #kobra #Halálcsillag #knights of the Brazen Serpent #friss pelenka
2019. febr. 7. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Az energiaital alkalmatlan arra hogy ebren maradj vagy fitt legyel, sokat voltam ejszakas muszakban es kb egyenlo volt a nullaval, egy jo tea ami koffeines vagy egy eros kave tobbet ert barmennyi energiaitalnal. Amugy az olcsok altalaban ilyenek,a monster azert jobb mert minosegibb es persze dragabb, a red bull is nagyon jo. Bar nekem a hell volt a maniam az valamiert izlett is,a tobbi nekem se jott be plane a kobra meg a vipera, ezek az olcsobb szarok.


De azt is ajanljak hogy a sport is segithet es a megfelelo taplalkozas hogy energikusabb legyen valaki. Vagy vitaminok esetleg, de az energiaitalt nem ajanlom

2019. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy romlottakat vettél abban a boltban, vagy szimplán neked nem ízlik. Szerintem nincs hónalj-íze, én nagyon finomnak érzem mindegyiket, amelyik nem zero-cukor-édesítőszeres okádmány, vagy nem cseresznyés, mert azt nem szeretem. Ha mindenképp koffeint szeretnél, akkor evidens, hogy e.ital helyett kávézz, vagy ha azt se szereted, akkor igen, kipróbálhatod a koffein tablettát (nekem bevált).
2019. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem szoktam gyakran inni, de én nem érzem egyiket sem hónaljszagúnak. Mondjuk nem szoktam sem állott hónaljakat, sem pállott puncikat kóstolgatni, lehet, hogy én ezért nem tudom ezekhez kötni.

Mindenesetre az energiaital sehogy sem minőségi élelmiszer, ez tény.

Plusz ébren maradni sem könnyebb vele, sem kávéval, sem koffein tablettával. Illetve de, lehet, hogy több száz mg feletti mennyiséggel már felnyomod annyira a pulzusod meg a vérnyomásod, hogy ne tudj aludni, de az agyműködést nem serkenti.

Egész éjszaka fenn maradni és bezombult aggyal, 180-as szívveréssel bámulni a tankönyvet órákig nettó hülyeség.

Sokkal célravezetőbb, ha éjjel inkább kialszod magad, és minden nap suli után szánsz 1-2 órát a tanulásra.

Nem muszáj szigorúan csak a vizsgaidőszakban tanulni, nyugodtan lehet év közben is, és akkor nincs szükség "húzós" éjszakákra.

2019. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Ne kobrát meg Bombát és egyebeket vegyél, azok a gyengébbek alapból.

Ízlés kérdése is lehet, én a Watt-okat és Hell-eket bírom néha-néha, amúgy a többi szerintem is gagyer.

2019. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!