Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van irtoo szar...

Csak szerintem van irtoo szar ize az Energiaitalnak? Vagy van még 13- 16 körüli vagy egyéb korú ember a ki még nem szereti? Vagy aki 16 éves korára még egyáltalán nem ivott?

Figyelt kérdés
mert én max.1 kortyot 16 évem során es nem izlik>< csaj vok

2012. szept. 19. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy egyedül,én eddig 2 szer ittam életemben mindig csak 1 kortyot és egyenesen undorodom tőle

Valahogy olyan műíze van xD,nem is értem hogy szerethetik sokan

15/L

2012. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer ittam egy kortyot és nem is tudtam, hogy energiaital, mert rendes palackban volt, csak kék színű. Nagyon nem ízlett. Később egy újságban láttam és mellé volt írva, hogy energiaital.
2012. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Én is utálom. Akik isszák megtudnák milyen körülmények között tartják ezeket a löttyöket ők se innának többet.
2012. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon mû íze van, én sem szeretem.
2012. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Jaj már mindenről kitalálnak valamit. Felét nem szabad elhinni.

Am meg nem jót ittatok. Nem egyforma ám az ízük

2012. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

öcsém, mintha a sörről beszélnetek:D

Én 19 voltam mikor először ittam, semmi bajom nem volt tőle. Tutti frutti íze van, ami király! Egy 16 éves minek iszik energiaitalt? talán annyit melózik, hogy már nem bírja szusszal? ohh mi lesz vele 30 éves korára, ha már 16 évesen plusz energiára van szüksége...pff hülye divatital :D

2012. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
manapság még a 10 evesek is isznak es cigiznek..es nem,nem vagyok kifáradva csak megkostoltam.
2012. szept. 21. 17:10
 8/8 anonim válasza:
Én szeretem. :) Egy éve iszom , rászoktam , bevallom , ez van. Tudom , le kéne szokni , de még nem vitt rá a lélek xD
2012. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!