Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Palackos ásványvíz helyett...

Palackos ásványvíz helyett más alternatíva?

Figyelt kérdés

Jelenleg flakonos ásványvizet tartunk otthon és azt isszuk, viszont már nagyon utálom, mert drága, macerás, foglalja a helyet, és környezetszennyező.


Első lehetőség nyilván a csapvíz lenne helyette, de nálunk borzalmas a csapvíz, fura szaga és íze van, és sokszor látszik is rajta, hogy nem a legjobb (kb hetente van csőtörés a környéken, gondolom telemegy kosszal, vagy nem tudom, de bőven elég fogat mosni vele....)


Kancsós vízszűrőkről azt olvastam, hogy ezen nem segítenek.

A csapra ráköthető víztisztítókról meg olvastam, hogy egy csomó baci tanyázik bennük, megkérdőjelezhető a tisztasága.


Maradt más lehetőség? Mivel lehet kiváltani az ásványvizet, ha a csapvíz undorító?


2019. máj. 20. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Kannás Tündérvíz.
2019. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!