Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Bolero italpor helyett más...

Bolero italpor helyett más alternatíva?

Figyelt kérdés

Azért szeretem a Bolerot, mert:

- eláll nagyon sokáig

- vegyes, másfél literenként új ízt ihatok

- egyszerű, gyors

- sokféle íz


Van valami alternatíva, amire igazak ezek? Szörpöt szoktam még néha venni, de az x. napra már rosszul vagyok ugyanattól az íztől, pedig muszáj meginni hamar, mielőtt tönkremegy...


Mivel lehet még ízesíteni egy-egy flakon vizet?


2019. ápr. 17. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Fagyaszd le a szörpöt jégkocka tartóban.
2019. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Egy fokkal jobb, mint a fagyálló. Hogy vagy képes meginni?

Adj a vízhez jó sok édesítőt, mesterséges színezőt, vagy húsvét után megmaradt tojásfestéket, és mesterséges aromákat ízlés szerint.

2019. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, ezt ki fogom próbálni mindenképp!


#2

#3

Nektek mi a jó élet bajotok van?

2-es, menj máshova gyökerezni, köszi.

3-as, éppen ez a kérdés, hogy mást akarok helyette, de nem tudom mivel helyettesíteni, nem baj? Ezért iszom.

2019. ápr. 17. 10:00
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Tea, limonádé, és uborkás víz. Ez utóbbira keress rá, é is meglepődtem, de nagyon jó és egészséges frissítő a melegben. A Bolerót meg dobd el jó messzire.
2019. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Saját magadnak is tudod ízesíteni. Citrusok levével, eperrel, bazsalikommal, uborkával. Sok recept van a neten.
2019. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Ezekre én is gondoltam, de:

A teát imádom, de csak és kizárólag frissen, és én most nem egy csésze forró italra gondolok, hanem amit lehet úgy folyadékbevitelként inni.

A limonádéba romlandó dolgok kellenek.

Az uborkás víz borzalmas, pedig nagy reményekkel kóstoltam. :D

2019. ápr. 17. 10:07
 7/21 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy fontos, hogy elálló, nem romlandó dolog legyen.

Ha épp veszek valamihez gyümölcsöt, akkor szoktam a levét inni, de nem egy állandó megoldás.

2019. ápr. 17. 10:08
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Bármivel helyettesítheted, ami iható.

A szörpből is inkább válassz olyat, aminek magasabb a gyümölcs tartalma. Veszel többfélét, és nem kell mindig ugyanazt inni. Akár keverheted őket egymással, vagy citromlével is.

Teákból szinte végtelen a választék. Egy finom vörös tea ízesítés nélkül is teljesen iható. Édesítővel, kis citromlével alig van benne kalória.

Menta, kamilla, hársfa, citromfű, levendula: ezeket is lehet inni az íze kedvéért. Szintén keverhető gyümölcsteákkal is.

Ihatsz turmixokat is.

2019. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"A szörpből is (...) Veszel többfélét, és nem kell mindig ugyanazt inni. Akár keverheted őket egymással, vagy citromlével is."

Sokszor még egy flakon szörp is necces, hogy rám romlik, nem még ha több lenne megbontva...


"Teákból szinte végtelen a választék. Egy finom vörös tea ízesítés nélkül is teljesen iható. Édesítővel, kis citromlével alig van benne kalória."

Mindenféle teát imádok, CSAK ízesítés nélkül, és CSAK frissen, forrón.


"Ihatsz turmixokat is."

Szeretem, de romlandó, és nem szomjoltó, inkább desszert.



Na jó, úgy látom nem tiszta minden, pedig fent írtam, hogy miket várnék egy alternatívától....

Munkában reggeltől késő délutánig csak tiszta vizet iszok, szóval mire hazaérek, valami ízesebbre vágyok, mert már megcsömörlök az üres víztől.

Elmenni bevásárolni olyan 2-3 órás program, szóval mindenképp tartós dolog kellene, mert nem akarok emiatt gyakran boltba mászkálni, inkább olyan kéthetente, ahogy most is teszem.


Eddig is gondban voltam, de kezd úgy tűnni, hogy tényleg nem igazán van más helyette... Az első tippjét mindenképp kipróbálom, de ha nem válik be, akkor nem sok ötletem van...

2019. ápr. 17. 10:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb készen venni szénsasvas/rostos üdítőt? Vagy azzal meg az a baj, hogy drága...
2019. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!