Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet hogy valaki fiatala...

Hogy lehet hogy valaki fiatalabb mint én, mégis sokkal jobban bírja a piát mint én? 19/f

Figyelt kérdés

Haverom 18 éves, nagyon vékony gyerek, kb 55 kiló lehet.

Én kb 80 vagyok, de én nem bírom leinni őt. Bármit iszunk őt semmi meg sem rázza, simán pofák vágása nélkül megiszik bármit. Egyszer próbáltuk úgy komolyabban hogy ki bírja tovább, én a 9-dik feles vodkánál mondtam azt hogy itt lesz elég, ő meg azt mondta kell még egy pár mert nincs még olyan állapotban hogy táncolni merjen.


Amúgy alkoholista, minden nap iszik. Jó tanuló, majdnem osztályelső, de nem azért mert sokat tanul otthon, ő egyszerűen tud. Arra meg amikor mondtuk neki hogy alkoholista csak annyit mondott hogy családban marad.


Ilyen bulikba már jó bepiázva jár általában, ott olyanokat táncol a csajokkal meg csókolózik össze vissza, tényleg röptében még a legyet is megdugná.


Azt ő maga mondta hogy józanon hol merne már odamenni valakihez, ő csak akkor nagy arc ha már megfelelő mennyiséget ivott...



2019. szept. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
És erre veri magát, hogy józanul nem tud nőt szerezni? És neked ő a példaképed, őt szeretnéd utánozni?
2019. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Tehát akkor a kérdésre már meg is van a válasz. Azért bírja jobban, mert hozzászokott a szervezete az italhoz.
2019. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkesz, akkor ez a magyarázat. Elég szomorú mindez 18 évesen. Sok embernek kell olykor alkohol a gátlások feloldásához, de ahogy te leírod, neki már a mindennapjai része az ital. És ez nagyon nagy baj:(
2019. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászokás rengeteget számít. Engem is ivott már le 65kg-s haverom 90kg-s állapotomba mikor én épp fogyóztam és nem is ittam hónapokig ő meg nagyon benne volt.
2019. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!