Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megéri meg venni ezt a whyskey...

Megéri meg venni ezt a whyskeyt ennyiért?

Figyelt kérdés

Illetve ha 1-1,5 óra alatt megiszom akkor hányás lesz? Elvileg nagyon jó whisky nem ilyen éppen iható jefferson’s kategória. Hanem az a tényleg igazi. Elvileg 40 ezer forintod mindenképp kell, hogy legyen rá megéri. De most itt 50 majdnem. De haverom elvileg annó 63-ért vett egy üveg ilyet. És azt mondta, hogy ilyet még tényleg nem ittam: [link]


Eddig még amiket ittam whiskyket ezek voltak a legjobbak : [link]


[link]


[link]


Ez mennyivel lesz jobb, mint ezek. Általába jefferson’s-t veszek annál gondolom sokkal jobb?!



2019. szept. 18. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
i*
2019. szept. 18. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérné, ha nem azért vennéd, hogy lehúzd egy óra alatt. Ne legyél sznob, hogy neked csak ötvenezres itallal jó lehányni a cipődet 😂
2019. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De csak azért húzom le mert olyan házibuliba leszek, hogy ki bír meg inni többet :D!
2019. szept. 18. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Na, oda pont eleg a Jim Beam is, vagy meg inkabb a Johnny Walker. Igenytelen embereknek igenytelen ital valo. Ha csak az a cel hogy minel tobbet vedeljetek, kar az izekkel, aromakkal bohockodni, be kell verni nagypapa jo kis keritesszaggatojat, aztan lehet menni 2-3 ora mulva a detoxra.


Idiotak...

2019. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én erre a célra a black velvet nevű gasztronómai csodát ajánlom.
2019. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én régen amikor nem ismertem a whiskiket. Mindig ilyeneket ittam black velvet,johhnye black, black jack,jameson,joe black, grants és a black velvet meg az akkori black jack, joe black volt a kedvencem :D! De mostmár egy ilyen ivó versenyre is legalább úgy csinálom, hogy veszek egy üveg jefferson-t, na meg ha esetleg bírnám akkor még utána egy 0,5-ös tullamore-t XD!
2019. szept. 19. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
XD, mi? Nyomorult kisgyerek vagy te, ki se adjak a whisky-t a boltban...
2019. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!