Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan száraz vörösbor,...

Van olyan száraz vörösbor, amit azok is szerethetnek, akik amúgy utálják a száraz vöröset?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem szereti a száraz bort, az nem fog olyat találni, amit szeretni fog!

De miért kellene éppen száraz bort innia annak, aki nem szereti?

2019. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik, nem tiltja semmi.
2019. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha utálja, akkor nem hiszem, hogy van. Nem is illik olyannak kínálni valakit, aki utálja.

Én nem vagyok oda a száraz vörösborért. Sokkal jobban szeretem a fehér borokat. De ettől még van olyan vörös is, ami már ízlett. De én nem utálom, csak a fehéret jobban szeretem. Szóval, ha valaki utálja, akkor annak olyan itallal készül, amit szeret.

2019. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz merlot-val, vagy merlot-t is tartalmazó cuveé-vel szerintem, általában nem bántó az átlagfogyasztónak sem, nem olyan "karcosak" a tanninok benne.
2019. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magamnak kellene. Azért, mert egészségesebb a többinél, és a cukrom miatt sem mindegy, hogy milyet iszom.
2019. szept. 23. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Minőségi bort keress. Napi egy pohár még jót is tesz. A rosszabb minőségi borokból meg fröccsöt érdemes csinálni. Persze mindent mértékkel, ez nem jelenti azt, hogy minden nap meg kell inni öt litert.
2019. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!